strona główna

O nas

archiwum

turnieje

galeria

kontakt

 
                            


     26 Mistrzostwa Miasta  

     Słupca w Badmintonie
                 2023 r

 

                                     2 turniej 25.02.2023r

zdjęcia tutaj ....
 

„26 Mistrzostwa Miasta Słupcy w Badmintonie 2023 r” 3 turniej finałowy

Na hali MOSiR 18 marca rozegrano III turniej w ramach
„26 Mistrzostw Miasta Słupcy w Badmintonie 2023”
z udziałem 50 zawodników i zawodniczek. Organizatorem turnieju byli: Sekcja Badmintona UKS „KOPERNIK” w Słupcy, MOSiR Słupca, Urząd Miasta w Słupcy.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ MINISTRSTWO SPORTU I TURYSTYKI.

Kierownikiem turnieju był Jerzy Bania, sędzią głównym Andrzej Kończak, sekretariat Agnieszka Kończak Górniak, Wojciech Hawro.
Turniej przeprowadzono w 8 kategoriach z udziałem zawodników z Konina, Mąkolna, Zasutowa, Koszut i Słupcy.

Po rozegraniu 89 spotkań w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Szkoły podstawowe:

klasy I-II: 

dziewczęta:

1.Maze Julia  UKS Kopernik Słupca

2.Dądaj Maria  UKS Zasutowa

chłopcy:     

1.Zieliński Alan UKS Płomyk Mąkolno

2.Pluciński Xavier  UKS Zasutowo

3.Janiszewski Aleksander UKS Zasutowo

4.Fludra Stanisław UKS Zasutowo

5.-6.Pietrzak Patryk UKS Zasutowo

Piasecki Hubert  Smecz Konin

7/Walczak Leon UKS Zasutowo

klasy III-IV:

dziewczęta:

1.Wożniak Maria UKS Zasutowo

2.Sadłowska Maria Smecz Konin

3.Szymczak Tosia Smecz Konin

4.Okońska Amelia UKS Płomyk Mąkolno

5.-6.Byszko Amelia UKS Płomyk Mąkolno

Juszczak Agata UKS Zasutowo

chłopcy:

1.Piasecki Feliks

2.Maze Antoni UKS Kopernik Słupca   

3.Sypniewski Franek Smecz Konin

4.Łukasiewicz Kacper UKS Zasutowo

5.-6.Kosmowski Józef UKS Zasutowo

Michalak Stanisław UKS Zasutowo

klasy V – VI:

dziewczęta:

1.Tokarz Iga UKS Kopernik Słupca

2.Juszczak Wiktoria UKS Zasutowo

3.Mrugalska Zuzanna SP Koszuty

4.Kolasińska Daria UKS Płomyk Mąkolno

5.-8.Nowakowska Daria UKS Płomyk Mąkolno

Kotowicz Zuzanna UKS Zasutowo

Łakomiak Alicja UKS Kopernik Słupca

Białecka Lena UKS Płomyk Mąkolno

9.-12.Gurgas Agata SP Koszuty

Dylewicz Alicja UKS Płomyk Mąkolno

Przymusińska Natalia UKS Zasutowo

Drzewiecka Julia UKS Płomyk Mąkolno

  chłopcy:

1.Rąbczewski Kajetan UKS Kopernik Słupca

2.Nowakowski Patryk UKS Płomyk Mąkolno

 

3.Jazubski Krystian UKS Płomyk Makolno

4.Szczepankiewicz Adrian SP Koszuty

5.-6.Walczak Wiktor SP Koszuty

Słowiński Antoni UKS Płomyk Mąkolno

7.-8.Dudkowski Stefan UKS Zasutowo

Łukasiewicz Wiktor UKS Zasutowo

klasy VII-VIII:

dziewczęta:

1.Lamprycht Marika  UKS Płomyk Mąkolno

2.Prawucka Julia UKS Kopernik Słupca

3.Chabecka Marika UKS Płomyk Mąkolno

4.Kaźmierczak Julia UKS Kopernik Słupca

5.-6.Janiak Alicja UKS Płomyk Mąkolno

Strużyńska Magdalena UKS Płomyk Mąkolno

7.Jasińska Gabryela  UKS Kopernik Słupca

chłopcy:

1.Cichy Jakub UKS Płomyk Mąkolno

2.Maśliński Adam UKS Płomyk Mąkolno

3.Stasiak Antoni UKS Płomyk Mąkolno

Zdobywcom trzech pierwszych miejsc wręczono medale i dyplomy, a pozostałym uczestnikom pamiątkowe dyplomy.

Klasyfikacja końcowa

"26 Mistrzostw Miasta Słupcy w Badmintonie"2023

Po rozegraniu 3 turniejów wyłoniono mistrzów miasta Słupcy na 2023 rok.

W trzech turniejach udział wzięło 76 zawodniczek i zawodników w 10 kategoriach..

podstawowe:

klasy I-II: 

dziewczęta:

1.Maze Julia  UKS Kopernik Słupca

2.Dądaj Maria  UKS Zasutowa

3.Kotowicz Kornelia UKS Zasutowo

chłopcy:    

1.Zieliński Alan UKS Płomyk Mąkolno

2.Pluciński Xavier  UKS Zasutowo

3.Fludra Stanisław UKS Zasutowo

4.Kosmowski Józef UKS Zasutowo

5.Dobosz Stefan UKS Zasutowo

6.Janiszewski Aleksander UKS Zasutowo

7.-8.Pietrzak Patryk UKS Zasutowo

Piasecki Hubert  Smecz Konin

9.Walczak Leon UKS Zasutowo

klasy III-IV:

dziewczęta:

1.Wożniak Maria UKS Zasutowo

2.Szymczak Tosia Smecz Konin

3.Sadłowska Maria Smecz Konin

4.Okońska Amelia UKS Płomyk Mąkolno

5.Maze Zofia UKS Kopernik Słupca

6.Juszczak Agata UKS Zasutowo

7.Byszko Amelia UKS Płomyk Mąkolno

8.Michalska Iza UKS Smecz Konin

9.Juszczak Martyna UKS Zasutowo

chłopcy:

1.Maze Antoni UKS Kopernik Słupca   

2.Sypniewski Franek Smecz Konin

3.Łukasiewicz Kacper UKS Zasutowo 

4.Piasecki Feliks

5.Bozacki Antoni Smecz Konin

6.-7.Kosmowski Józef UKS Zasutowo

Michalak Stanisław UKS Zasutowo

klasy V – VI:

dziewczęta:

1.Tokarz Iga UKS Kopernik Słupca

2.Juszczak Wiktoria UKS Zasutowo

3.Kolasińska Daria UKS Płomyk Mąkolno

4.Łakomiak Alicja UKS Kopernik Słupca         

5.Białecka Lena UKS Płomyk Mąkolno

6.Gurgas Agata SP Koszuty

7.Jachimczak Łucja UKS Zasutowo

8.Maze Agnieszka UKS Kopernik Słupca

9.Nowakowska Daria UKS Płomyk Mąkolno

10.Dylewicz Alicja UKS Płomyk Mąkolno

11.Drzewiecka Julia UKS Płomyk Mąkolno

12.Mrugalska Zuzanna SP Koszuty

13.-14.Kotowicz Zuzanna UKS Zasutowo

Bednarek Kornelia UKS Płomyk Makolno

15.Przymusińska Natalia UKS Zasutowo

16.Górska Alicja UKS Zasutowo

  chłopcy:

1.Nowakowski Patryk UKS Płomyk Mąkolno

2.Rąbczewski Kajetan UKS Kopernik Słupca

3.Jazubski Krystian UKS Płomyk Makolno

4.Balicki Marcin UKS Zasutowo

5.Jerka Tymoteusz UKS Zasutowo

6.Jarząbek Jakub UKS Zasutowo

7.Pietrzak Eryk UKS Zasutowo

8.Rachubiński Franciszek UKS Zasutowo

9.Dudkowski Stefan UKS Zasutowo

10.May Jan Leszno

11.Szczepankiewicz Adrian SP Koszuty

12.-13.Walczak Wiktor SP Koszuty

Słowiński Antoni UKS Płomyk Mąkolno

14.-15.Walczak Maciej UKS Zasutowo

Rybicki Mateusz UKS Zasutowo

16.-17.Jamry Emi Leszno

Wilczkowiak Ignacy Leszno

18.Łukasiewicz Wiktor UKS Zasutowo

klasy VII-VIII:

dziewczęta:

1.Prawucka Julia UKS Kopernik Słupca

2.Kaźmierczak Julia UKS Kopernik Słupca

3.Strużyńska Magdalena UKS Płomyk Mąkolno

4.Lamprycht Marika  UKS Płomyk Mąkolno

5.Chabecka Marika UKS Płomyk Mąkolno

6.-7.Janiak Alicja UKS Płomyk Mąkolno

7.Jasińska Gabryela  UKS Kopernik Słupca

chłopcy:

1.Cichy Jakub UKS Płomyk Mąkolno

2.Maśliński Adam UKS Płomyk Mąkolno

3.Stasiak Antoni UKS Płomyk Mąkolno

4.Rakowski Igor UKS Płomyk Mąkolno

Szkoły ponadpodstawowe:

dziewczęta:

1.Tokarz Maja UKS Kopernik Słupca

chłopcy:

1.Wiśniewski Mikołaj ZSE Słupca

Zdobywco trzech pierwszych miejsc wręczono patery, dyplomy oraz upominki rzeczowe.

Patery, medale, dyplomy, upominki rzeczowe wręczali zastępca Burmistrza Miasta Słupcy Jacek Szczap oraz v-ce prezes UKS Kopernik Jerzy Bania.

Rozlosowano nagrody rzeczowe wśród wszystkich uczestników turnieju. Uczestnikom zapewniono ciepłe napoje oraz ciasto. Podziękowania dla państwa Rąbczewskich i Julii Kaźmierczak za wyśmienite rogale i babeczki. Komplet wyników na stronach MOSiR Słupca
i Badmintona Słupca.