2
"KÜNZEL-POLSKA CUP
2007" Noworoczny Turniej
Badmintona
w Słupcy
07.01.2007r
Wyniki
Noworocznego Turnieju Badmintona
2 "KÜNZEL-POLSKA
CUP 2007"
-
chłopcy:
-
dzieci:
1. Szymon Andrzejewski Targowa Górka
2. Damian Jaśkowiak Przeźmierowo
3. Patryk Kalina Obra
4. Maciej Mazur Przeźmierowo
5-6. Kamil Kozak Przeźmierowo
Jakub Jarocki Słupca
-
młodzicy:
1. Mateusz Świerczyński Przeźmierowo
2. Dawid Kula Obra
3. Jakub Szukała Przeźmierowo
4. Bartek Szukała Przeźmierowo
5-7. Adam Andrzejewski Targowa Górka
Filip Tomysł Obra
Bartek Szczap Konin
8-14. Igor Jesiołkiewicz
Konin
Paweł Zimoch Obra
Marek Haase Dominowo
Dawid Kunke Wolsztyn
Bartosz Kaczmarek Obra
Jakub Matysik Obra
Cezary Siejek Wolsztyn
15-21. Maciej Jeremicz Słupca
Maciej Rutkowski Targowa Górka
Michał Kaczmarek Obra
Jędrzej Wach Wolsztyn
Paweł Banasiak Słupca
Rafał Baranek Obra
Andrzej Karpowicz Konin
22-23. Piotr Frąckowiak Słupca
Marek Powidzki Konin
-
juniorzy młodsi:
1.
Piotr Kostecki Przeźmierowo
2.
Maciej Haase Dominowo
3.
Piotr Tomalik Wolsztyn
4.
Michał Sobala Poznań
5.
Mateusz Nowicki Poznań
6-10.Wojciech Tecław
Przeźmierowo
Filip Nowicki Słupca
Wojciech Zysk Słupca
Marcin Kostrzewski Targowa Górka
Mateusz Komorowski Konin
11-15. Sajmon Świątnicki Słupca
Adrian Szczepański Konin
Tomasz Szewczyk Wolsztyn
Adam Banasiak Słupca
Jakub Skąpski Dominowo
-
juniorzy:
1. Andrzej Skrzypczak Wolsztyn
2. Hubert Pawłowski Słupca
3. Michał Wieliński Dominowo
4. Michał Szkudlarczyk Puszczykowo
5-8. Maksymilian Nowak
Paweł Sitkowski
Krzysztof Duszczyk Przeźmierowo
Mateusz Królewicz
9-12. Marcel Pawłowski Słupca
Adam Byczkowski
Adam Kozłowski
Dominik Bania
13. Mariusz Hejna
-mężczyźni:
- do 45 lat:
1. Jakub Janaszek
Puszczykowo
2. Sebastian
Lasecki Konin
3. Paweł
Niewoliński Puszczykowo
4. Damian
Komorowski Konin
5-8. Jarosław Wojciechowski Słupca
Artur Szymczak Konin
Piotr Domagała Poznań
Maciej Rogoziński Wolsztyn
9-12. Wojciech Ampuła Poznań
Artur Rogacki Poznań
Janusz Kryszak Targowa Górka
Michał Janaszek Puszczykowo
13-18. Paweł Woźniak Poznań
Daniel Kujawa Targowa Górka
Wojciech Hejna Słupca
Sebastian Wróbel Słupca
Paweł Krukowski Poznań
- powyżej 45 lat:
1. Paweł Kafarski Poznań
2. Paweł Garniewicz Poznań
3. Zbigniew Kłosiński Wolsztyn
4. Andrzej Mieżyński Suchy Las
4-5. Wojciech Rosada Poznań
Andrzej Ampuła Poznań |
-
dziewczęta:
- dzieci:
1. Katarzyna Zysk Słupca
2.
Marta Myszkiewicz Targowa Górka
3.
Anna Wawrzyniak Targowa Górka
- młodziczki:
1. Żaneta Woś Obra
2. Sonia Nowicka Słupca
3. Sandra Hoffman Obra
4. Majka Pawłowska Słupca
5-6. Dominika
Chlebowska Wolsztyn
Sandra Szukała Przeźmierowo
7. Marta Chrzanowska Konin
8. Natalia Chwalisz Obra
- juniorki młodsze:
1. Aleksandra Malinowska Słupca
2. Anna Jankowska Przeźmierowo
3. Marta Kostecka Przeźmierowo
4. Agata Byczkowska Słupca
5-8. Ewelina Józefowska Wolsztyn
Dominika Siejek Wolsztyn
Marta Nitschke Wolsztyn
Natalia Rutkowska Wolsztyn
9-12. Krystyna Brzezińska Obra
Agnieszaka Sobala Poznań
Martyna Laskowska Słupca
Dominika Smarzyńska Słupca
13-14. Sara Piosik Wolsztyn
Justyna Jokiel Obra
- juniorki:
1. Katarzyna Kistowska
Puszczykowo
2. Magdalena Wrześniewska
Puszczykowo
3. Paulina Pietrzak Słupca
4. Anna Nowak Słupca
- Kobiety:
1. Anna Mieżyńska Poznań
|
- chłopcy:
-
dzieci:
1. Eryk Grabarek Konin
-
młodzicy:
1. Adam Andrzejewski Targowa Górka
2. Dawid Kula Wolsztyn
3. Marek
Haase Dominowo
4. Karol Królak Konin
5-6. Tomasz Kostecki Dominowo
Eryk Grabarek Konin
7-8. Kajetan Jantosz Słupca
Serwis
fotograficzny turnieju dostępny
tutaj
Powrót do
strony turnieju
tutaj....
|