strona główna

O nas

archiwum

turnieje

galeria

kontakt

 
  

Turniej Badmintona "JESIEŃ Z BADMINTONEM
                       w Słupcy 2023" 

                                       Słupca, 30.09.2023r, 21.10.2023r

 

W dniach 30.09.2023r i 21.10.2023r rozegrano 2 turnieje badmintona dla dzieci i młodzieży
z cyklu "Jesień z Badmintonem w Słupcy". W turniejach łącznie zagrało 87 zawodników
i zawodniczek z Mąkolna, Konina, Koszut, Zasutowa, Sompolna, Słupcy.
Turniej rozegrano w 10 kategoriach wiekowych. Rozegrano ponad 140 meczy. Wiele z nich było bardzo zaciętych i kończyło się wynikiem 2:1 w setach.
Organizatorem turnieju byli: Sekcja Badmintona UKS „KOPERNIK” w Słupcy, MOSiR Słupca, Urząd Miasta w Słupcy,
MINISTRSTWO SPORTU I TURYSTYKI. Kierownikiem turnieju był Jerzy Bania, sędzią głównym Andrzej Kończak, sekretariat Agnieszka Kończak Górniak, Wojciech Hawro.
Zdobywcom trzech pierwszych miejsc wręczono medale a wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy. Rozlosowano nagrody rzeczowe wśród wszystkich uczestników turnieju. Podziękowania dla Pani Sylwii Rąbczewskiej za wspaniałe rogale, organizator zapewnił uczestnikom napoje i ciasto.

zdjęcia 1 tutaj....
zdjęcia 2 tutaj....

I„Jesień z Badmintonem w Słupcy 2023 r”

w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Szkoły podstawowe:

klasy I-II: 

dziewczęta:

Murawska Lena UKS Zasutowo

chłopcy:              

1.Zieliński Alan UKS Płomyk Mąkolno

2.Piasecki Hubert UKS Smecz Konin

klasy III-IV:

dziewczęta:

1.Maze Zofia UKS Kopernik Słupca

2.Pilewska Lena SP Sompolno

3.Pawlak Julia SP Sompolno

4.Dądaj Maria UKS Zasutowo

5.-6.Maze Julia UKS Kopernik Słupca

Kotowicz Kornelia UKS Zasutowo

7.-8.Juszczak Martyna  UKS Zasutowo

Kotowicz Wiktoria UKS Zasutowo

chłopcy:                      

1.Sypniewski Franek Smecz Konin

2.Maze Antoni UKS Kopernik Słupca   

3.Pluciński Xavier UKS Zasutowo 

4.Leszczyk Mateusz UKS Smecz Konin

5.-.6.Ciuba Filip UKS Zasutowo

Janiszewski Aleksander UKS Zasutowo

7.Pietrzak Patryk UKS Zasutowo

klasy V – VI:

dziewczęta:

1.Juszczak Wiktoria UKS Zasutowo

2.Gurgas Agata SP Koszuty

3.Górska Alicja  UKS Zasutowo

4.Jachimczak Łucja UKS Zasutowo

5.-8. Szymczak Antonina Smecz Konin

Drzewiecka Julia UKS Płomyk Mąkolno

Byszko Amelia UKS Płomyk Mąkolno

Woźniak Maria UKS Zasutowo

9.-12.Juszczak Agata UKS Zasutowo

Maze Agnieszka UKS Kopernik Słupca

Sadłowska Maria Smecz Konin

Przymusińska Natalia UKS Zasutowo

13.-14.Grzechnik Agata UKS Zasutowo

Dylewicz Alicja UKS Płomyk Mąkolno 

chłopcy:

1.Jazubski Krystian UKS Płomyk Mąkolno

2.Rachubiński Franciszek UKS Zasutowo

3.Piasecki Feliks UKS Smecz Konin

4.Rybicki Mateusz UKS Zasutowo

5.-6.Cichy Kamil UKS Płomyk Mąkolno

Walczak Wiktor SP Koszuty

7.-9.Chojnacki Milan UKS Zasutowo

Pietrzak Eryk UKS Zasutowo

Walczak Maciej UKS Zasutowo

klasy VII-VIII:

dziewczęta:

1.Prawucka Julia SP 3 UKS Kopernik Słupca

2.Nowakowska Daria UKS Płomyk Mąkolno

3.Kolasińska Daria UKS Płomyk Mąkolno

4.Białecka Lena UKS Płomyk Mąkolno

5.-6.Kotowicz Zuzanna UKS Zasutowo

Janiak Alicja UKS Płomyk Mąkolno

7.-8.Kotowicz Zuzanna UKS Zasutowo

Jasińska Gabriela SP 3 UKS Kopernik Słupca

chłopcy:

1.Cichy Jakub UKS Płomyk Mąkolno

2.Nowakowski Patryk UKS Płomyk Mąkolno

3.Jarząbek Jakub UKS Zasutowo

4.Balicki Marcin UKS Zasutowo

5.-6. Stasiak Antoni UKS Płomyk Mąkolno

Szczepaniak Adrian SP Koszuty

7.-8.Jasiński Karol SP 3 UKS Kopernik Słupca

Jerka Tymoteusz UKS Zasutowo

Kategoria SPP

dziewczęta:

1.Mroz Waleria ZSE UKS Kopernik Słupca

2.Dzwoniarska Zofia ZSE UKS Kopernik Słupca

chłopcy:

Wiśniewski Mikołaj ZSE Słupca

 

                                                                                                      

                                                                      

II„Jesień z Badmintonem w Słupcy 2023 r”

w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Szkoły podstawowe:

klasy I-II: 

chłopcy:              

1.Piasecki Hubert UKS Smecz Konin

klasy III-IV:

dziewczęta:

1.Pawlak Julia SP Sompolno

2.Pilewska Lena SP Sompolno

3.Maze Julia UKS Kopernik Słupca

chłopcy:                      

1.Sypniewski Franek UKS Smecz Konin

2.Maze Antoni UKS Kopernik Słupca   

3.Leszczyk Mateusz UKS Smecz Konin

klasy V – VI:

dziewczęta:

1.Tokarz Iga UKS Kopernik Słupca

2.Gurgas Agata SP Koszuty

3.Sadłowska Maria UKS Smecz Konin

4.Bednarek Kornelia UKS Płomyk Mąkolno

5.-8. Maze Agnieszka UKS Kopernik Słupca

Drzewiecka Julia UKS Płomyk Mąkolno

Byszko Amelia UKS Płomyk Mąkolno

Okońska Amelia UKS Płomyk Mąkolno

9.–10.Szymczak Antonina UKS Smecz Konin

Dylewicz Alicja UKS Płomyk Mąkolno 

chłopcy:

1.Piasecki Feliks UKS Smecz Konin

2.Cichy Kamil UKS Płomyk Mąkolno

3.Jędrzejewski Jakub  UKS Płomyk Mąkolno

klasy VII-VIII:

dziewczęta:

1.Nowakowska Daria UKS Płomyk Mąkolno

2.Białecka Lena UKS Płomyk Mąkolno

3.Kolasińska Daria UKS Płomyk Mąkolno

4.Łakomiak Alicja UKS Kopernik Słupca

chłopcy:

1.Cichy Jakub UKS Płomyk Mąkolno

2.Rąbczewski Kajetan UKS Kopernik Słupca

Kategoria SPP

dziewczęta:

1.Kaźmierczak Julia  ZSEU Żychlin UKS Kopernik Słupca

 

                                                                                                      

                                                                      

 


 

     

                                                                                  góra strony