strona główna

O nas

archiwum

turnieje

galeria

kontakt

   

2 Turniej Badmintona "JESIEŃ Z BADMINTONEM
W SŁUPCY 2019" 

                                           dzieci i młodzież Słupca, 26.10.2019r

 

 

 


Turniej
współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

26.10.2019r. Kolejny raz zawiedli dorośli uczestnicy turniejów badmintona w Słupcy. Ze względu na brak zgłoszeń  minimalnej ilości zawodników turniej dla dorosłych został odwołany. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło; drugi raz z rzędu w tym sezonie Turniej Badmintona w Słupcy rozegrała młodzież i dzieci. Turniej miał kilkudziesięcioosobową obsadę. Tym razem 37 zawodników i zawodniczek rywalizowało w w swoich kategoriach wiekowych. Cieszy fakt powrotu na korty badmintonowe w sali MOSiR Słupca badmintonistów ze Słupcy. Jak zwykle dopisali zawodnicy i zawodniczki ze Sompolna, Mąkolna, Gniezna, Zagórowa i Konina. Zabrakło zawodników ze Sarbic, Baranowa, Puszczykowa i Przeźmierowa, którzy również często są uczestnikami turniejów w Słupcy. Jak zwykle w tego rodzaju turniejach mieliśmy zawodników i zawodniczki, którzy rozpoczynają swoją przygodę turniejową, jak i już wielokrotnych uczestników rywalizacji turniejowej tak w Słupcy jak i na innych kortach. Zaowocowało to, że mogliśmy oglądać wiele bardzo emocjonujących pojedynków. O tym jak to było mogły świadczyć reakcje rodziców i opiekunów zawodników. 
Po zakończeniu wręczone zostały medale i dyplomy dla zwycięzców, a pozostałym zawodnikom dyplomy uczestnictwa. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody rzeczowe w postaci sprzętu do badmintona.
Sędzią głównym turnieju był Andrzej Kończak, Biuro zawodów obsługiwała Agnieszka Kończak-Górniak. Kierownik turnieju Jerzy Bania.

Wyniki  z turnieju: tutaj ....
Zdjęcia z turnieju:

 

 

                                                                                                       góra strony