|
"MISTRZOSTWA
SŁUPCY W
BADMINTONIE"
2009r
14.03.2009r
II - Turniej
Żeby nie
zapeszyć.
112 uczestników
wzięło udział w
II Turnieju
zaliczanym do
"Mistrzostw
Miasta Słupcy w
Badmintonie2009".
To rekord, który
potwierdza, że
badminton w
Słupcy
i Wielkopolsce
ma się dobrze.
¶wiadczy to
również
dobrze o
organizatorach.
Wspaniała
atmosfera jaka
panuje na
turnieju, wysoki
poziom sprawia,
że co raz
więcej
zawodników i
zawodniczek chce
grać w
turniejach
w Słupcy. To
może tylko
cieszyć.
Wracaj±c do gier
turniejowych;
ich dramaturgia,
wysoki poziom
sprawiły, że
12 godzin
spędzonych na
hali będzie
jeszcze długo
mile
wspominanych
przez
uczestników. Na
zakończenie
wszyscy
zwycięzcy
otrzymali
dyplomy
i medale, a
pozostali
uczestnicy
dyplomy
uczestnictwa.
Sędzi± głównym
turnieju był
Andrzej Kończak,
któremu pomagał
Mariusz Rakowicz,
Biuro zawodów
obsługiwała
Beata
Leszczyńska.
Kierownik
turnieju Jerzy
Bania.
Zapraszamy do
wzięcia udziału
w 3
turnieju
zaliczanym do
punktacji w ramach
"Mistrzostw
Miasta Słupca w
Badmintonie 2009" w
dniu 28.03.2009r
(sobota). Będzie
to jednocze¶nie
podsumowanie
całego cyklu
turniejów.
Więcej
informacji na
stronie
"Mistrzostwa
Słupcy w
Badmintonie 2009"
r
Zdjęcia
z turnieju
dostępne
tutaj .....
W
poszczególnych
kategoriach
wiekowych
zwyciężyli:
lp. |
kategoria |
imię i nazwisko |
reprezentuje |
I turniej |
II turniej |
III turniej |
Razem |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
1. |
dzieci
dziewczęta |
Natalia BLEJWAS |
SŁUPCA |
1 |
11 |
1 |
15 |
|
|
1 |
26 |
Olga
KWA¦NY |
SŁUPCA |
2 |
9 |
3 |
12 |
|
|
2-3 |
21 |
Nadia
DOBROWOLSKA |
SŁUPCA |
3 |
8 |
2 |
13 |
|
|
2-3 |
21 |
Julia
PAWŁOWSKA |
SŁUPCA |
4 |
6 |
|
|
|
|
|
6 |
Wiktoria DUDEK |
SŁUPCA |
5-6 |
4,5 |
|
|
|
|
|
4,5 |
Oliwia KWAPICH |
SŁUPCA |
5-6 |
4,5 |
7-9 |
6 |
|
|
|
10,5 |
Aleksandra DERDA |
SŁUPCA |
|
|
4 |
10 |
|
|
|
10 |
Maja
GRZESIAK |
OSTRÓW WLKP. |
|
|
5-6 |
8 |
|
|
|
8 |
Klaudia GRZESIAK |
OSTRÓW WLKP. |
|
|
5-6 |
8 |
|
|
|
8 |
Kamila KWIATKOWSKA |
SARBICE |
|
|
7-9 |
6 |
|
|
|
6 |
Weronika ROBAK |
SŁUPCA |
|
|
7-9 |
6 |
|
|
|
6 |
Klaudia CHOJNACKA |
SŁUPCA |
|
|
10 |
4 |
|
|
|
4 |
2. |
młodziczki
dziewczęta |
Justyna WUDARSKA |
SARBICE |
1 |
15 |
1 |
17 |
|
|
1 |
32 |
Katarzyna ZYSK |
SŁUPCA |
2 |
13 |
3 |
14 |
|
|
2 |
27 |
Daria
POKORSKA |
SŁUPCA |
3 |
12 |
|
|
|
|
|
12 |
Olga
GRUSZCZYŃSKA |
SŁUPCA |
4 |
10 |
|
|
|
|
|
10 |
Milena CICHOMSKA |
SARBICE |
5-6 |
8,5 |
5-8 |
10 |
|
|
|
18,5 |
Łucja
MIGAS |
SARBICE |
5-6 |
8,5 |
2 |
15 |
|
|
3 |
23,5 |
Anna
GŁOWACZ |
SŁUPCA |
7-9 |
6 |
9-12 |
5,5 |
|
|
|
11,5 |
Iga
WÓJCICKA |
SŁUPCA |
7-9 |
6 |
9-12 |
5,5 |
|
|
|
11,5 |
Ewelina NAWROCKA |
GNIEZNO |
7-9 |
6 |
5-8 |
10 |
|
|
|
16 |
Katarzyna GˇTARCZYK |
SŁUPCA |
10 |
4 |
9-12 |
5,5 |
|
|
|
9,5 |
Zuzanna WOJTYCZKA |
OSTRÓW WLKP. |
|
|
4 |
12 |
|
|
|
12 |
Marta
SZYNISZEWSKA |
SŁUPCA |
|
|
5-8 |
10 |
|
|
|
10 |
Benita STUSEK |
SARBICE |
|
|
5-8 |
10 |
|
|
|
10 |
Agata
TOMCZAK |
OSTRÓW WLKP. |
|
|
9-12 |
5,5 |
|
|
|
5,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
juniorki młodsze
dziewczęta |
Majka
PAWŁOWSKA |
SŁUPCA |
1 |
11 |
1 |
13 |
|
|
1 |
24 |
Klaudia LICZBIŃSKA |
SŁUPCA |
2 |
9 |
2 |
11 |
|
|
2 |
20 |
Paulina KAZMUCHA |
GNIEZNO |
3 |
8 |
5-6 |
6,5 |
|
|
3 |
14,5 |
Małgorzata ZIELIŃSKA |
GNIEZNO |
4 |
6 |
|
|
|
|
|
6 |
Katarzyna DOLATA |
GNIEZNO |
5-6 |
4,5 |
|
|
|
|
|
4,5 |
Joanna GRAFIK |
GNIEZNO |
5-6 |
4,5 |
|
|
|
|
|
4,54 |
Klaudia DERDA |
SŁUPCA |
|
|
3 |
10 |
|
|
|
10 |
Marietta RUSIŁOWICZ |
GNIEZNO |
|
|
4 |
8 |
|
|
|
8 |
Joanna GRAFIK |
GNIEZNO |
|
|
5-6 |
6,5 |
|
|
|
6,5 |
Magdalena PASZKOWIAK |
OSTRÓW WLKP. |
|
|
7-8 |
4,5 |
|
|
|
4,5 |
Kinga
WENDERSKA |
OSTRÓW WLKP. |
|
|
7-8 |
4,5 |
|
|
|
4,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
juniorki
dziewczęta |
Katarzyna KISTOWSKA |
PUSZCZYKOWO |
1 |
10 |
|
|
|
|
3 |
10 |
Aleksandra
MALINOWSKA |
SŁUPCA |
2 |
8 |
|
|
|
|
|
8 |
Sandra SZALATY |
GNIEZNO |
3 |
7 |
1 |
9 |
|
|
1 |
16 |
Magdalena STEFAŃSKA |
GNIEZNO |
4 |
5 |
3 |
6 |
|
|
2 |
11 |
Martyna
PRZYBYSŁAWSKA |
GNIEZNO |
5 |
4 |
|
|
|
|
|
4 |
Arleta ULEJCZYK |
OSTRÓW WLKP. |
|
|
2 |
7 |
|
|
|
7 |
Martyna ROCHOWIAK |
GNIEZNO |
|
|
4 |
4 |
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
kobiety
OPEN |
Hanna
SZALATY |
|
|
|
1 |
6 |
|
|
1 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
dzieci
chłopcy |
Piotr
LAUBE |
SŁUPCA |
1 |
9 |
1 |
14 |
|
|
1 |
23 |
Kamil
FRˇTCZAK |
SARBICE |
2 |
7 |
|
|
|
|
|
7 |
Sebastian WUDARSKI |
SARBICE |
3 |
6 |
|
|
|
|
|
6 |
Dominik TKACZYK |
SŁUPCA |
4 |
4 |
4-6 |
8 |
|
|
2-3 |
12 |
Jakub
JARECKI |
KONIN |
|
|
2 |
12 |
|
|
2-3 |
12 |
Michał ZIELNIEWICZ |
TARGOWA GÓRKA |
|
|
3 |
11 |
|
|
|
11 |
Daniel BIELAWSKI |
SARBICE |
|
|
4-6 |
8 |
|
|
|
8 |
Aleksander MILLER |
SŁUPCA |
|
|
4-6 |
8 |
|
|
|
8 |
Bartosz WYSOKOWSKI |
SŁUPCA |
|
|
7-9 |
5 |
|
|
|
5 |
Kamil
FRˇTCZAK |
SARBICE |
|
|
7-9 |
5 |
|
|
|
5 |
Szymon MIGAS |
SARBICE |
|
|
7-9 |
5 |
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
młodzicy
chłopcy |
Szymon
ANDRZEJEWSKI |
TARGOWA GÓRKA |
1 |
15 |
2 |
23 |
|
|
1 |
38 |
Sebastian DUDEK |
SARBICE |
2 |
13 |
3 |
22 |
|
|
2 |
35 |
Piotr
MICHALSKI |
MˇKOLNO |
3 |
12 |
|
|
|
|
|
12 |
Kamil
WUDARSKI |
SARBICE |
4 |
10 |
9-12 |
13,5 |
|
|
|
23,5 |
Eryk
STASIAK |
MˇKOLNO |
5-6 |
8,5 |
5-8 |
17,5 |
|
|
3 |
26 |
Damian KRAWCZYK |
MˇKOLNO |
5-6 |
8,5 |
5-8 |
17,5 |
|
|
|
26 |
Jakub
CZAJKA |
SŁUPCA |
7-9 |
6 |
|
|
|
|
|
6 |
Konrad FRˇTCZAK |
SARBICE |
7-9 |
6 |
5-8 |
17,5 |
|
|
|
23,5 |
Marcel KĘDZIORA |
SŁUPCA |
7-9 |
6 |
|
|
|
|
|
6 |
Mikołaj URBANIAK |
GNIEZNO |
10 |
4 |
9-12 |
13,5 |
|
|
|
17,5 |
Paweł
KAŁUŻNY |
¦WIEBODZIN |
|
|
1 |
25 |
|
|
|
25 |
Maciej RUTKOWSKI |
TARGOWA GÓRKA |
|
|
4 |
20 |
|
|
|
20 |
Szymon GRUBSKI |
KONIN |
|
|
5-8 |
17,5 |
|
|
|
17,5 |
Miłosz WI¦NIEWSKI |
MˇKOLNO |
|
|
9-12 |
13,5 |
|
|
|
13,5 |
Łukasz CHĘCIŃSKI |
MˇKOLNO |
|
|
9-12 |
13,5 |
|
|
|
13,5 |
Mateusz KOSMOWSKI |
MˇKOLNO |
|
|
13-18 |
7 |
|
|
|
7 |
Jonasz ANSION |
SŁUPCA |
|
|
13-18 |
7 |
|
|
|
7 |
Bartosz KŁOSOWSKI |
MˇKOLNO |
|
|
13-18 |
7 |
|
|
|
7 |
Dariusz TOMASZCZYK |
SŁUPCA |
|
|
13-18 |
7 |
|
|
|
7 |
Szymon WI¦NIEWSKI |
TARGOWA GÓRKA |
|
|
13-18 |
7 |
|
|
|
7 |
Grzegorz JANUCHOWSKI |
GNIEZNO |
|
|
13-18 |
7 |
|
|
|
7 |
Damian SŁODKIEWICZ |
MˇKOLNO |
|
|
19-20 |
4,5 |
|
|
|
4,5 |
Tomasz SZYDLAREK |
SŁUPCA |
|
|
19-20 |
4,5 |
|
|
|
4,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
juniorzy młodsi
chłopcy |
Adam
ANDRZEJEWSKI |
TARGOWA GÓRKA |
1 |
13 |
1 |
19 |
|
|
1 |
32 |
Michał BRZOSKI |
MˇKOLNO |
2 |
11 |
2 |
17 |
|
|
2 |
28 |
Adam
WUDARSKI |
SARBICE |
3 |
10 |
3 |
16 |
|
|
3 |
26 |
Sławomir WUDARSKI |
SARBICE |
4 |
8 |
9-12 |
7,5 |
|
|
|
15,5 |
Karol
CHUDZIAK |
MˇKOLNO |
5-6 |
6,5 |
7-8 |
10,5 |
|
|
|
17 |
Marek
HAASE |
TARGOWA GÓRKA |
5-6 |
6,5 |
5-6 |
12,5 |
|
|
|
19 |
Szymon DŁUBALSKI |
MˇKOLNO |
7-8 |
4,5 |
13-14 |
4,5 |
|
|
|
9 |
Łukasz KOSMOWSKI |
MˇKOLNO |
7-8 |
4,5 |
7-8 |
10,5 |
|
|
|
15 |
Arkadiusz KAŁUŻNY |
¦WIEBODZIN |
|
|
4 |
14 |
|
|
|
14 |
Wojciech FRANKOWSKI |
GNIEZNO |
|
|
5-6 |
12,5 |
|
|
|
12,5 |
Dominik KACPROWICZ |
KONIN |
|
|
9-12 |
7,5 |
|
|
|
7,5 |
Patryk WO¬NICZAK |
OSTRÓW WLKP. |
|
|
9-12 |
7,5 |
|
|
|
7,5 |
Michał BŁASZCZYK |
MˇKOLNO |
|
|
9-12 |
7,5 |
|
|
|
7,5 |
Patryk SZYNISZEWSKI |
SŁUPCA |
|
|
13-14 |
4,5 |
|
|
|
4,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
juniorzy
chłopcy |
Maciej HAASE |
SRODA
WLKP. |
1 |
11 |
1 |
14 |
|
|
1 |
25 |
Jakub
CICHOCKI |
GNIEZNO |
2 |
9 |
2 |
12 |
|
|
2 |
21 |
Wojciech ZYSK |
SŁUPCA |
3 |
8 |
3 |
11 |
|
|
3 |
19 |
Kamil
MICZYŃSKI |
GNIEZNO |
4 |
6 |
4-6 |
8 |
|
|
|
14 |
Paweł
URBANIAK |
GNIEZNO |
5-6 |
4,5 |
7-9 |
5 |
|
|
|
9,5 |
Mateusz JANUCHOWSKI |
GNIEZNO |
5-6 |
4,5 |
7-9 |
5 |
|
|
|
9,5 |
Mateusz MATYASZCZYK |
OSTRÓW WLKP. |
|
|
4-6 |
8 |
|
|
|
8 |
Patryk PŁOMIŃSKI |
OSTRÓW WLKP |
|
|
4-6 |
8 |
|
|
|
8 |
Jakub
SKˇPSKI |
DOMINOWO |
|
|
7-9 |
5 |
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
OPEN
mężczyĽni |
Jakub
JANASZEK |
PUSZCZYKOWO |
1 |
16 |
|
|
|
|
|
16 |
Michał MATUS |
PUSZCZYKOWO |
2 |
14 |
|
|
|
|
|
14 |
Paweł
NIEWOLIŃSKI |
PUSZCZYKOWO |
3 |
13 |
|
|
|
|
|
13 |
Zbigniew NAWROCKI |
GNIEZNO |
4 |
11 |
2 |
17 |
|
|
1 |
28 |
Paweł
JANUCHOWSKI |
GNIEZNO |
5-8 |
8,5 |
5-8 |
11,5 |
|
|
3 |
20 |
Hubert PAWŁOWSKI |
SŁUPCA |
5-8 |
8,5 |
1 |
19 |
|
|
2 |
27,5 |
Bartosz KO¬MIŃSKI |
KONIN |
5-8 |
8,5 |
5-8 |
11,5 |
|
|
|
20 |
Mariusz TROSZAK |
GNIEZNO |
5-8 |
8,5 |
9-12 |
7,5 |
|
|
|
16 |
Marcel PAWŁOWSKI |
SŁUPCA |
9 |
6 |
5-8 |
11,5 |
|
|
|
17,5 |
Kamil
MURCH |
GNIEZNO |
10-11 |
4,5 |
13-14 |
4,5 |
|
|
|
9 |
Marcin TOKARZ |
SŁUPCA |
11-11 |
4,5 |
|
|
|
|
|
4,5 |
Adam
GRZESIAK |
OSTRÓW WLKP |
|
|
3 |
16 |
|
|
|
16 |
Sebastian LASECKI |
KONIN |
|
|
4 |
14 |
|
|
|
14 |
Grzegorz DˇBROWSKI |
OSTRÓW WLKP |
|
|
5-8 |
11,5 |
|
|
|
11,5 |
Damian CHARABASZ |
KALISZ |
|
|
9-12 |
7,5 |
|
|
|
7,5 |
Cezary MRUK |
KALISZ |
|
|
9-12 |
7,5 |
|
|
|
7,5 |
Maciej IDCZAK |
KALISZ |
|
|
9-12 |
7,5 |
|
|
|
7,5 |
Jacek
SZTUBECKI |
INOWROCŁAW |
|
|
13-14 |
4,5 |
|
|
|
4,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
powyżej 40 lat
mężczyĽni |
Marek
MACHIŃSKI |
GNIEZNO |
1 |
10 |
3 |
13 |
|
|
1 |
23 |
Włodzimierz CICHOCKI |
GNIEZNO |
2 |
8 |
2 |
14 |
|
|
2 |
22 |
Ireneusz ŻUREK |
¦WIEBODZIN |
3 |
7 |
7-9 |
7 |
|
|
|
14 |
Janusz ANSION |
SŁUPCA |
4 |
5 |
4-6 |
9,5 |
|
|
|
14,5 |
Mariusz RAKOWICZ |
SŁUPCA |
5 |
4 |
10-11 |
4,5 |
|
|
|
8,5 |
Mariusz FRANKOWSKI |
GNIEZNO |
|
|
1 |
16 |
|
|
3 |
16 |
Stanisław WÓJCICKI |
INOWROCŁAW |
|
|
4-6 |
9,5 |
|
|
|
9,5 |
Marek
ALEKSANDER |
INOWROCŁAW |
|
|
4-6 |
9,5 |
|
|
|
9,5 |
Wiesław ¦RAMKOWSKI |
WITKOWO |
|
|
7-9 |
7 |
|
|
|
7 |
Dariusz KAŁUŻNY |
¦WIEBODZIN |
|
|
7-9 |
7 |
|
|
|
7 |
Sławomir ¦MIGIELSKI |
SŁUPCA |
|
|
10-11 |
4,5 |
|
|
|
4,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|