|
Mistrzostwa
Miasta Słupca
w Badmintonie
2014r
"Turniej 2"
Słupca. 22.03.2014r |
zdjęcia dostępne tutaj ....
W poszczególnych kategoriach wiekowych
zwyciężyli: (klasyfikacja po 1 turniejach)
lp. |
kategoria |
imię i nazwisko |
reprezentuje |
I turniej |
II turniej |
III turniej |
Razem |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
1. |
dzieci
dziewczęta |
Anna
Blejwas |
Słupca |
1 |
11 |
1 |
11 |
|
|
|
|
Wiktoria Jaskólska |
Mškolno |
2 |
9 |
3 |
7 |
|
|
|
|
Marta
Foszpaniak |
Słupca |
3 |
7 |
5-6 |
4,5 |
|
|
|
|
Karolina Sobieraj |
Słupca |
4 |
6 |
|
|
|
|
|
|
Zuzanna Marczak |
Baranowo |
5-6 |
5 |
|
|
|
|
|
|
Nadia
Głowacz |
Baranowo |
5-6 |
4 |
|
|
|
|
|
|
Julia
Gawron |
Targowa Górka |
|
|
2 |
9 |
|
|
|
|
Marysia Leciej |
Puszczykowo |
|
|
4 |
6 |
|
|
|
|
Hanna
Nowaczyk |
Słupca |
|
|
5-6 |
4,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
młodziczki
dziewczęta |
Joanna Rybak |
|
1 |
15 |
|
|
|
|
|
|
Klaudia Bylińska |
Mškolno |
2 |
13 |
1 |
13 |
|
|
|
|
Weronika Konarska |
|
3 |
11 |
|
|
|
|
|
|
Aleksandra Sękowska |
|
4 |
10 |
|
|
|
|
|
|
Zuzanna Popik |
|
5-6 |
8,5 |
|
|
|
|
|
|
Rozalia Wieczorek |
|
5-6 |
8,5 |
|
|
|
|
|
|
Julia
Naskręt |
|
7-8 |
6,5 |
|
|
|
|
|
|
Paulina Kazimierczak |
|
7-8 |
6,5 |
|
|
|
|
|
|
Magdalena Fitt |
|
9-10 |
4,5 |
|
|
|
|
|
|
Wiktoria Jaskólska |
|
9-10 |
4,5 |
|
|
|
|
|
|
Martyna Górczewska |
Sompolno |
|
|
2 |
11 |
|
|
|
|
Natalia Konarska |
Sompolno |
|
|
3 |
9 |
|
|
|
|
Justyna Brochocka |
Sompolno |
|
|
4 |
8 |
|
|
|
|
Marlena Kaczmarek |
Sompolno |
|
|
5-6 |
6,5 |
|
|
|
|
Weronika Wojda |
Puszczykowo |
|
|
5-6 |
6,5 |
|
|
|
|
Julia
Wojtczak |
Słupca |
|
|
7-8 |
4,5 |
|
|
|
|
Agnieszka Brochocka |
Sompolno |
|
|
7-8 |
4,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
juniorki młodsze
dziewczęta |
Patrycja Bylińska |
Mškolno |
1 |
9 |
2 |
9 |
|
|
|
|
Natalia Blejwas |
Słupca |
2 |
7 |
1 |
11 |
|
|
|
|
Laura
Jaskólska |
Mškolno |
3 |
5 |
3 |
7 |
|
|
|
|
Monika Jankowiak |
Słupca |
4 |
4 |
|
|
|
|
|
|
Anita
Lewandowska |
Sompolno |
|
|
4 |
6 |
|
|
|
|
Marta
Bolewska |
Sompolno |
|
|
5-6 |
4,5 |
|
|
|
|
Monika Jankowiak |
Słupca |
|
|
5-6 |
4,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
juniorki
dziewczęta |
Marta
Brochocka |
Sompolno |
|
|
1 |
7 |
|
|
|
|
Oliwia Kaczmarek |
Sompolno |
|
|
2 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
kobiety
OPEN |
Izabela Maćkowska |
Nakło |
|
|
1 |
10 |
|
|
|
|
Katarzyna Wieluńska |
Bydgoszcz |
|
|
2 |
8 |
|
|
|
|
Izabela Dorsch |
Bydgoszcz |
|
|
3 |
6 |
|
|
|
|
Anna
Strzelczyk |
Bydgoszcz |
|
|
4 |
5 |
|
|
|
|
Teresa Tomczuk |
Bydgoszcz |
|
|
5 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
dzieci
chłopcy |
Jakub
Winiewski |
Słupca |
1 |
13 |
1 |
10 |
|
|
|
|
Szymon Winiewski |
Słupca |
2 |
11 |
2 |
8 |
|
|
|
|
Adam
Okupniak |
Baranowo |
3 |
9 |
|
|
|
|
|
|
Kacper Wieczorek |
Baranowo |
4 |
8 |
|
|
|
|
|
|
Mateusz Górniak |
Radolina |
5-6 |
6,5 |
|
|
|
|
|
|
Mikołaj Winiewski |
Słupca |
5-6 |
6,5 |
3 |
6 |
|
|
|
|
Mikołaj Kaliski |
Słupca |
7-8 |
4,5 |
|
|
|
|
|
|
kacper Szymczykowski |
Słupca |
7-8 |
4,5 |
|
|
|
|
|
|
Grzegorz Janaszek |
Puszczykowo |
|
|
4 |
5 |
|
|
|
|
Mikołaj Kaliski |
|
|
|
5 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
młodzicy
chłopcy |
Kamil
Kozera |
Konin |
1 |
23 |
|
|
|
|
|
|
Szymon Trawiński |
Mškolno |
2 |
21 |
9-12 |
7,5 |
|
|
|
|
Nikodem Jakowiak |
Przemierowo |
3 |
19 |
|
|
|
|
|
|
Hubert Grudziński |
Mškolno |
4 |
18 |
|
|
|
|
|
|
Zbigniew Skórzewski |
Baranowo |
5-8 |
15,5 |
|
|
|
|
|
|
Pitr
Sadalski |
Przemierowo |
5-8 |
15,5 |
|
|
|
|
|
|
Mateusz Sosiński |
Mškolno |
5-8 |
15,5 |
2 |
17 |
|
|
|
|
Joachim Jaskólski |
Mškolno |
5-8 |
15,5 |
9-12 |
|
|
|
|
|
Jakub
Busza |
Słupca |
9-10 |
12,5 |
13-14 |
4,5 |
|
|
|
|
Kamil
Adamczewski |
Konin |
9-10 |
12,5 |
|
|
|
|
|
|
Jakub
Kędziora |
Puszczykowo |
|
|
1 |
19 |
|
|
|
|
Daniel Kazimierczak |
Baranowo |
11-15 |
9,5 |
|
|
|
|
|
|
Jędrzej Musielak |
Baranowo |
11-15 |
9,5 |
|
|
|
|
|
|
Eryk
Paluszyński |
Konin |
11-15 |
9,5 |
|
|
|
|
|
|
Dawid
Gajda |
Baranowo |
11-15 |
9,5 |
|
|
|
|
|
|
Wiktor Winiewski |
Słupca |
16-18 |
6 |
9-12 |
7,5 |
|
|
|
|
Mieszko Raniewski |
Słupca |
16-18 |
6 |
|
|
|
|
|
|
Maciej Foszpaniak |
Słupca |
16-8 |
6 |
9-12 |
7,5 |
|
|
|
|
Wojciech Pawlik |
Puszczykowo |
|
|
3 |
15 |
|
|
|
|
Jakub
Mikołajczak |
Puszczykowo |
|
|
4 |
14 |
|
|
|
|
Miłosz Plebański |
Mškolno |
|
|
5-8 |
11,5 |
|
|
|
|
Remigiusz
Janiszewski |
Targowa Górka |
|
|
5-8 |
11,5 |
|
|
|
|
Krystian Nijak |
Mškolno |
|
|
5-8 |
11,5 |
|
|
|
|
Daniel Bukowski |
Puszczykowo |
|
|
5-8 |
11,5 |
|
|
|
|
Kacper Szymański |
Słupca |
|
|
13-14 |
4,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
juniorzy młodsi
chłopcy |
Lukasz Chęciński |
Mškolno |
1 |
11 |
1 |
8 |
|
|
|
|
Kamil
Kozera |
Konin |
2 |
9 |
|
|
|
|
|
|
Wojciech Dranikowski |
Słupca |
3 |
7 |
|
|
|
|
|
|
Dawid
Nijak |
Mškolno |
4 |
6 |
2 |
6 |
|
|
|
|
Marcel Kędziora |
Słupca |
5-6 |
4,5 |
|
|
|
|
|
|
Jakub
Jarecki |
Słupca |
5-6 |
4,5 |
3 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
juniorzy
chłopcy |
Robert Zatylny |
Słupca |
|
|
1 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
OPEN
mężczyni |
Hubert Pawłowski |
Słupca |
1 |
9 |
|
|
|
|
|
|
Bartosz Urbański |
Gniewkowo |
2 |
7 |
5-6 |
7,5 |
|
|
|
|
Rafał
Trębaczkiewicz |
Słupca |
3 |
5 |
5-6 |
7,5 |
|
|
|
|
Dawid
Wojciechowski |
Poznań |
4 |
4 |
|
|
|
|
|
|
Robert Kwiatkowski |
Bydgoszcz |
|
|
1 |
14 |
|
|
|
|
Michał Leciej |
Puszczykowo |
|
|
2 |
12 |
|
|
|
|
Przemysław Janaszek |
Puszczykowo |
|
|
3 |
10 |
|
|
|
|
Patryk Szyniszewski |
Słupca |
|
|
4 |
9 |
|
|
|
|
Paweł
Kaczmarowski |
Nakło |
|
|
7-9 |
5 |
|
|
|
|
Krzysztof Trojańczyk |
Bydgoszcz |
|
|
7-9 |
5 |
|
|
|
|
Dawid
Wojciechowski |
Poznań |
|
|
7-9 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
powyżej 40 lat
mężczyni |
Radosław Urbański |
Gniewkowo |
1 |
15 |
|
|
|
|
|
|
Mirosław
Chwiałkowski |
Gniewkowo |
2 |
13 |
5-8 |
11,5 |
|
|
|
|
Marek
Machiński |
Gniezno |
3 |
11 |
5-8 |
11,5 |
|
|
|
|
Jarosław Grzeczka |
Gniezno |
4 |
10 |
9-12 |
7,5 |
|
|
|
|
Mariusz Kowalczyk |
Osiek
Mały |
5-6 |
8,5 |
|
|
|
|
|
|
Mariusz Rakowicz |
Słupca |
5-6 |
8,5 |
|
|
|
|
|
|
Wojciech Wesołowski |
Gniewkowo |
7-8 |
6,5 |
9-12 |
7,5 |
|
|
|
|
Tomasz Winiewski |
Gniewkowo |
7-8 |
6,5 |
5-8 |
11,5 |
|
|
|
|
Wojciech Hejna |
Słupca |
9-10 |
4,5 |
|
|
|
|
|
|
Robert Sobieraj |
Słupca |
9-10 |
4,5 |
|
|
|
|
|
|
Paweł
Marcinkowski |
Nakło |
|
|
1 |
19 |
|
|
|
|
Paweł
Wšsowicz |
Nakło |
|
|
2 |
17 |
|
|
|
|
Radosław Urbański |
Gniewkowo |
|
|
3 |
15 |
|
|
|
|
Zbigniew Dolata |
Gniezno |
|
|
4 |
14 |
|
|
|
|
Tomasz Strzelczyk |
Bydgoszcz |
|
|
5-8 |
11,5 |
|
|
|
|
Tomasz Maćkowski |
Nakło |
|
|
9-12 |
7,5 |
|
|
|
|
Artur
Krzyżaniak |
Słupca |
|
|
9-12 |
7,5 |
|
|
|
|
Wojciech Hejna |
Słupca |
|
|
13-14 |
4,5 |
|
|
|
|
Wiesław Zygmunt |
Gniezno |
|
|
13-14 |
4,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
góra strony
|
|
|