"KÜNZEL-POLSKA CUP 2006" Noworoczny Turniej Badmintona w Słupcy
07.01.2006r

Kolejny raz mogliśmy być uczestnikami turnieju zorganizowanego w Słupcy przez Sekcję Badmintona MOSiR Słupca. Tym razem Noworoczny Turniej Badmintona był firmowany przez firmę KŰNZEL-POLSKA. Pozytywne opinie    o organizowanych turniejach badmintona w Słupcy potwierdza coraz większa ilość uczestników. Na Turniej KŰNZEL-POLSKA CUP 2006 z całej Wielkopolski przybyło 62 zawodników reprezentujących Poznań, Gniezno, Wolsztyn, Przeźmierowo, Dominowo, Wrześnię, Targową Górkę, Konin   i Słupcę. Turniej został rozegrany w 11 kategoriach wiekowych dla kobiet i mężczyzn co obrazuje w jak dużym przedziale wiekowym ta dyscyplina sportu jest uprawiana. Wysoki poziom rozegranych kolejnych pojedynków mógł zadowolić oglądających zawody. Wiele pojedynków zakończyło się niespodziewanymi wynikami co jeszcze bardziej uatrakcyjniło zawody. Bardzo dobrze wypadli zawodnicy reprezentujący Gniezno, którzy po raz pierwszy i miejmy nadzieją że nie ostatni uczestniczyli w turnieju       w Słupcy.
Na zakończenie przedstawiciel firmy  KŰNZEL-POLSKA Pani Jolanta Zysk wręczyła zwycięzcom puchary za I miejsce, medale okolicznościowe, dyplomy i drobne nagrody rzeczowe ufundowane przez KŰNZEL-POLSKA i KASON za I, II i III miejsce, pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa i kalendarze firmy YONEX i KASON. Ponadto dzieci i młodzież otrzymała okolicznościowe koszulki z logo turnieju. Lotki YONEX MAVIS 500 dostarczyła firma VEKTOR SPORT.
Głównym sponsorem turnieju była firma KŰNZEL-POLSKA
Firmy, które pomogły przy organizacji turnieju: PLASTOLAN, GRAF-ART.
Turniej bardzo sprawnie przeprowadzili: Jerzy Bania, Andrzej Kończak, Tadeusz Krupczyński    i Rafał Trębaczkiewicz.
Rozmowy jak i opinie, które towarzyszą organizowanym turniejom badmintona w Słupcy dają nadzieję, że hasło "Badminton grą dla wszystkich, kobiet i mężczyzn; dla dzieci, młodzieży      i starszych" zachęci kolejne firmy do popularyzacji badmintona poprzez sponsorowanie następnych turniejów badmintona w Słupcy.
Wyniki turnieju dostępne tutaj....
Serwis fotograficzny turnieju dostępny tutaj