strona główna

archiwum

księga go¶ci

formularz

turnieje

galeria

kontakt

 

"MISTRZOSTWA SŁUPCY W BADMINTONIE" 2009r

28.03.2009r   III - Turniej
FINAŁ

Finałowy 3 turniej badmintona zaliczany do cyklu "Mistrzostw Słupcy w Badmintonie 2009" cieszył się również bardzo duż± frekwencj± jak poprzednie 2 turnieje. Na kortach słupeckiej hali tym razem rywalizowało 94 zawodników              
i zawodniczek. Dzięki bardzo dobrej organizacji jak             
i zdyscyplinowaniu zawodników w ci±gu ponad 12 godzin udało się rozegrać 191 meczy. Prawdziwy maraton sprawili sobie graj±cy w kategorii OPEN i 40+ gdzie grano do wyłonienia każdego miejsca. Można było tylko podziwiać wspaniał± kondycję i nie tylko. Po zakończeniu gier każdej kategorii wręczone zostały medale i dyplomy dla zwycięzców 3 turnieju oraz  puchary, dyplomy i drobne upominki dla zwycięzcóww klasyfikacji ł±cznej wyłaniaj±cej Mistrzów Słupcy w Badmintonie 2009r. W trakcie turnieju odbyła się bardzo miła uroczysto¶ć wręczenia podziękowań dla firm i instytucji, które wspieraj± działalno¶ć Sekcji Badmintona UKS "KOPERNIK" Słupca. Wyróżnieni zostali:
- WECHTA STEEL TRADING Sp. z o.o. S.K.A Słupca
- MOSTOSTAL SŁUPCA Sp. z o.o. S.K.A Słupca
- Salzgitter Mannesmann Stahlhandel Sp. z o.o.
  iSłupca
- BURMISTRZ SŁUPCY
- AGTOS POLSKA Sp. z o.o. Konin
- PLASTOLAN POLSKA Sp. z o.o. Słupca
- Mostostal Montaż Sp. z o.o. S.K.A Słupca
- Mostostal Stolbud Sp. z o.o. Słupca
- PHU SELCOM Słupca
- APTEKA POD ZŁOTˇ WAGˇ Słupca
- MOSiR Słupca
Sędzi± głównym turnieju był Andrzej Kończak, któremu pomagał Mariusz Rakowicz, Biuro zawodów obsługiwała Beata Leszczyńska. Kierownik turnieju Jerzy Bania.

Relacja Telewizji Informacyjnej TVKonin tutaj ....


Zdjęcia z turnieju dostępne tutaj .....

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:
 
lp. kategoria imię i nazwisko reprezentuje

I turniej

II turniej

III turniej

Razem

miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty

1.

dzieci
dziewczęta
Natalia BLEJWAS SŁUPCA 1 11 1 15 1 13 1 39
Olga KWA¦NY SŁUPCA 2 9 3 12     3 21
Nadia DOBROWOLSKA SŁUPCA 3 8 2 13 3 10 2 31
Julia PAWŁOWSKA SŁUPCA 4 6           6
Wiktoria DUDEK SŁUPCA 5-6 4,5           4,5
Oliwia KWAPICH SŁUPCA 5-6 4,5 7-9 6 4 8   18,5
Aleksandra DERDA SŁUPCA     4 10       10
Maja GRZESIAK OSTRÓW WLKP.     5-6 8       8
Klaudia GRZESIAK OSTRÓW WLKP.     5-6 8       8
Kamila KWIATKOWSKA SARBICE     7-9 6 5-6 6,5   12,5
Weronika ROBAK SŁUPCA     7-9 6 7-8 4,5   10,5
Zuza Krakowska PUSZCZYKOWO         2 11   11
Katarzyna Obielak SARBICE         5-6 6,5   6,5
Anna Krawczyńska SARBICE         7-8 4,5   4,5
Klaudia CHOJNACKA SŁUPCA     10 4       4

2.

młodziczki
dziewczęta
Justyna WUDARSKA SARBICE 1 15 1 17 1 14 1 46
Katarzyna ZYSK SŁUPCA 2 13 3 14 3 11 2 38
Daria POKORSKA SŁUPCA 3 12     5-6 7,5   19,5
Olga GRUSZCZYŃSKA SŁUPCA 4 10           10
Milena CICHOMSKA SARBICE 5-6 8,5 5-8 10 4 9   27,5
Łucja MIGAS SARBICE 5-6 8,5 2 15 5-6 7,5 3 31
Anna GŁOWACZ SŁUPCA 7-9 6 9-12 5,5 7-8 5,5   17
Iga WÓJCICKA SŁUPCA 7-9 6 9-12 5,5 9 4   15,5
Ewelina NAWROCKA GNIEZNO 7-9 6 5-8 10 7-8 5,5   21,5
Katarzyna GˇTARCZYK SŁUPCA 10 4 9-12 5,5       9,5
Zuzanna WOJTYCZKA OSTRÓW WLKP.     4 12       12
Marta SZYNISZEWSKA SŁUPCA     5-8 10       10
Benita STUSEK SARBICE     5-8 10 2 12   22
Agata TOMCZAK OSTRÓW WLKP.     9-12 5,5       5,5
                   

3.

juniorki młodsze
dziewczęta
Majka PAWŁOWSKA SŁUPCA 1 11 1 13 1 13 1 37
Klaudia LICZBIŃSKA SŁUPCA 2 9 2 11 2 11 2 31
Paulina KAZMUCHA GNIEZNO 3 8 5-6 6,5 4 8 3 22,5
Małgorzata ZIELIŃSKA GNIEZNO 4 6     5-6 6,5   12,5
Katarzyna DOLATA GNIEZNO 5-6 4,5     7-8 4,5   9
Joanna GRAFIK GNIEZNO 5-6 4,5     5-6 6,5   11
Klaudia DERDA SŁUPCA     3 10 3 10   20
Marietta RUSIŁOWICZ GNIEZNO     4 8 7-8 4,5   12,5
Joanna GRAFIK GNIEZNO     5-6 6,5       6,5
Magdalena PASZKOWIAK OSTRÓW WLKP.     7-8 4,5       4,5
Kinga WENDERSKA OSTRÓW WLKP.     7-8 4,5       4,5
                   

4.

juniorki
dziewczęta
Katarzyna KISTOWSKA PUSZCZYKOWO 1 10     1 10 2 20
Aleksandra MALINOWSKA SŁUPCA 2 8     2 8 3 16
Sandra SZALATY GNIEZNO 3 7 1 9 3 7 1 23
Magdalena STEFAŃSKA GNIEZNO 4 5 3 6 4 5   16
Martyna PRZYBYSŁAWSKA GNIEZNO 5 4           4
Arleta ULEJCZYK OSTRÓW WLKP.     2 7 5 4   11
Martyna ROCHOWIAK GNIEZNO     4 4       4
                   

5.

kobiety
OPEN
Hanna SZALATY GNIEZNO     1 6 1 6 1 12
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

dzieci   chłopcy

Piotr LAUBE SŁUPCA 1 9 1 14 1 14 1 37
Kamil FRˇTCZAK SARBICE 2 7           7
Sebastian WUDARSKI SARBICE 3 6     3 11   17
Dominik TKACZYK SŁUPCA 4 4 4-6 8 7-8 5,5 3 17,5
Jakub JARECKI KONIN     2 12       12
Michał ZIELNIEWICZ TARGOWA GÓRKA     3 11 2 12 2 23
Daniel BIELAWSKI SARBICE     4-6 8 9 4   12
Aleksander MILLER SŁUPCA     4-6 8 4 9   17
Bartosz WYSOKOWSKI SŁUPCA     7-9 5       5
Kamil FRˇTCZAK SARBICE     7-9 5 5-6 7,5   12,5
Szymon MIGAS SARBICE     7-9 5 7-8 5,5   10,5
Mateusz WUDARSKI SARBICE         5-6 7,5   7,5

6.

młodzicy
chłopcy
Szymon ANDRZEJEWSKI TARGOWA GÓRKA 1 15 2 23 2 23 1 61
Sebastian DUDEK SARBICE 2 13 3 22 3 22 2 57
Piotr MICHALSKI MˇKOLNO 3 12     5-8 17,5   29,5
Kamil WUDARSKI SARBICE 4 10 9-12 13,5 4 20   43,5
Eryk STASIAK MˇKOLNO 5-6 8,5 5-8 17,5 9-12 13,5   39,5
Damian KRAWCZYK MˇKOLNO 5-6 8,5 5-8 17,5       26
Jakub CZAJKA SŁUPCA 7-9 6           6
Konrad FRˇTCZAK SARBICE 7-9 6 5-8 17,5 5-8 17,5   41
Marcel KĘDZIORA SŁUPCA 7-9 6           6
Mikołaj URBANIAK GNIEZNO 10 4 9-12 13,5 5-8 17,5   35
Paweł KAŁUŻNY ¦WIEBODZIN     1 25 1 25 3 50
Maciej RUTKOWSKI TARGOWA GÓRKA     4 20 9-12 13,5   33,5
Szymon GRUBSKI KONIN     5-8 17,5       17,5
Miłosz WI¦NIEWSKI MˇKOLNO     9-12 13,5 9-12 13,5   27
Łukasz CHĘCIŃSKI MˇKOLNO     9-12 13,5 13-16 9,5   23
Mateusz KOSMOWSKI MˇKOLNO     13-18 7 13-16 9,5   16,5
Jonasz ANSION SŁUPCA     13-18 7       7
Bartosz KŁOSOWSKI MˇKOLNO     13-18 7 17-20 5,5   12,5
Dariusz TOMASZCZYK SŁUPCA     13-18 7       7
Szymon WI¦NIEWSKI TARGOWA GÓRKA     13-18 7       7
Grzegorz JANUCHOWSKI GNIEZNO     13-18 7 17-20 5,5   12,5
Damian SŁODKIEWICZ MˇKOLNO     19-20 4,5 13-16 9,5   14
Tomasz SZYDLAREK SŁUPCA     19-20 4,5       4,5
Mikołaj Czekała Puszczykowo         17-20 5,5   5,5
Robert Zatylny Słupca         17-20 5,5   5,5
Patryk Żywanowski M±kolno         13-16 9,5   9,5
Mateusz Kędziora Puszczykowo         9-12 13,5   13,5
Kacper Mazur Puszczykowo         5-8 17,5   17,5

7.

juniorzy młodsi
chłopcy
Adam ANDRZEJEWSKI TARGOWA GÓRKA 1 13 1 19 1 13 1 45
Michał BRZOSKI MˇKOLNO 2 11 2 17 3 10 2 38
Adam WUDARSKI SARBICE 3 10 3 16 4 8 3 34
Sławomir WUDARSKI SARBICE 4 8 9-12 7,5       15,5
Karol CHUDZIAK MˇKOLNO 5-6 6,5 7-8 10,5 5-6 6,5   23,5
Marek HAASE TARGOWA GÓRKA 5-6 6,5 5-6 12,5 5-6 6,5   25,5
Szymon DŁUBALSKI MˇKOLNO 7-8 4,5 13-14 4,5       9
Łukasz KOSMOWSKI MˇKOLNO 7-8 4,5 7-8 10,5       15
Arkadiusz KAŁUŻNY ¦WIEBODZIN     4 14 2 11   25
Wojciech FRANKOWSKI GNIEZNO     5-6 12,5       12,5
Dominik KACPROWICZ KONIN     9-12 7,5       7,5
Patryk WO¬NICZAK OSTRÓW WLKP.     9-12 7,5       7,5
Michał BŁASZCZYK MˇKOLNO     9-12 7,5 7-8 4,5   12
Patryk SZYNISZEWSKI SŁUPCA     13-14 4,5       4,5
Jonasz Mazur Puszczykowo         7-8 4,5   4,5
  juniorzy
chłopcy
Maciej HAASE SRODA WLKP. 1 11 1 14 1 11 1 36
Jakub CICHOCKI GNIEZNO 2 9 2 12 3 8 2 29
Wojciech ZYSK SŁUPCA 3 8 3 11 5-6 4,5 3 23,5
Kamil MICZYŃSKI GNIEZNO 4 6 4-6 8 2 9   23
Paweł URBANIAK GNIEZNO 5-6 4,5 7-9 5       9,5
Mateusz JANUCHOWSKI GNIEZNO 5-6 4,5 7-9 5 5-6 4,5   14
Mateusz MATYASZCZYK OSTRÓW WLKP.     4-6 8 4 6   14
Patryk PŁOMIŃSKI OSTRÓW WLKP     4-6 8       8
Jakub SKˇPSKI DOMINOWO     7-9 5       5
                   
                   

9.

OPEN
mężczyĽni
Jakub JANASZEK PUSZCZYKOWO 1 16     1 15 3 31
Michał MATUS PUSZCZYKOWO 2 14     2 13   27
Paweł NIEWOLIŃSKI PUSZCZYKOWO 3 13     3 12   25
Zbigniew NAWROCKI GNIEZNO 4 11 2 17 6 8 2 36
Paweł JANUCHOWSKI GNIEZNO 5-8 8,5 5-8 11,5 5 9   29
Hubert PAWŁOWSKI SŁUPCA 5-8 8,5 1 19 4 10 1 37,5
Bartosz KO¬MIŃSKI KONIN 5-8 8,5 5-8 11,5       20
Mariusz TROSZAK GNIEZNO 5-8 8,5 9-12 7,5 9 5   21
Marcel PAWŁOWSKI SŁUPCA 9 6 5-8 11,5       17,5
Kamil MURCH GNIEZNO 10-11 4,5 13-14 4,5       9
Marcin TOKARZ SŁUPCA 11-11 4,5           4,5
Adam GRZESIAK OSTRÓW WLKP     3 16       16
Sebastian LASECKI KONIN     4 14       14
Grzegorz DˇBROWSKI OSTRÓW WLKP     5-8 11,5 8 6   17,5
Damian CHARABASZ KALISZ     9-12 7,5       7,5
Cezary MRUK KALISZ     9-12 7,5       7,5
Maciej IDCZAK KALISZ     9-12 7,5       7,5
Jacek SZTUBECKI INOWROCŁAW     13-14 4,5 7 7   11,5
Jakub KRAKOWSKI PUSZCZYKOWO         10 4   4
10. powyżej 40 lat
mężczyĽni
Marek MACHIŃSKI GNIEZNO 1 10 3 13 5 8 2 31
Włodzimierz CICHOCKI GNIEZNO 2 8 2 14 1 14 1 36
Ireneusz ŻUREK ¦WIEBODZIN 3 7 7-9 7 7 6   20
Janusz ANSION SŁUPCA 4 5 4-6 9,5       14,5
Mariusz RAKOWICZ SŁUPCA 5 4 10-11 4,5 6 7   15,5
Mariusz FRANKOWSKI GNIEZNO     1 16       16
Stanisław WÓJCICKI INOWROCŁAW     4-6 9,5 3 11   20,5
Marek ALEKSANDER INOWROCŁAW     4-6 9,5 2 12 3 21,5
Wiesław ¦RAMKOWSKI WITKOWO     7-9 7 9 4   11
Dariusz KAŁUŻNY ¦WIEBODZIN     7-9 7 8 5   12
Sławomir ¦MIGIELSKI SŁUPCA     10-11 4,5       4,5
Jarosław KOLUBCZYŃSKI GNIEZNO         4 9   9