strona główna

O nas

archiwum

turnieje

galeria

kontakt

  
 
Mistrzostwa Miasta Słupca
    w Badmintonie
   2014r

"Turniej 1"
Słupca. 15.02.2014r

zdjęcia dostępne tutaj ....

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli: (klasyfikacja po 1 turniejach)

lp. kategoria imię i nazwisko reprezentuje

I turniej

II turniej

III turniej

Razem

miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty

1.

dzieci
dziewczęta
Anna Blejwas Słupca 1 11            
Wiktoria Jaskólska Mškolno 2 9            
Marta Foszpaniak Słupca 3 7            
Karolina Sobieraj Słupca 4 6            
Zuzanna Marczak Baranowo 5-6 5            
Nadia Głowacz Baranowo 5-6 4            
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

2.

młodziczki
dziewczęta
Joanna Rybak   1 15            
Klaudia Bylińska   2 13            
Weronika Konarska   3 11            
Aleksandra Sękowska   4 10            
Zuzanna Popik   5-6 8,5            
Rozalia Wieczorek   5-6 8,5            
Julia Naskręt   7-8 6,5            
Paulina Kazimierczak   7-8 6,5            
Magdalena Fitt   9-10 4,5            
Wiktoria Jaskólska   9-10 4,5            
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

3.

juniorki młodsze
dziewczęta
Patrycja Bylińska Mškolno 1 9            
Natalia Blejwas Słupca 2 7            
Laura Jaskólska Mškolno 3 5            
Monika Jankowiak Słupca 4 4            
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

4.

juniorki
dziewczęta
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

5.

kobiety
OPEN
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

dzieci   chłopcy

Jakub Wiœniewski Słupca 1 13            
Szymon Wiœniewski Słupca 2 11            
Adam Okupniak Baranowo 3 9            
Kacper Wieczorek Baranowo 4 8            
Mateusz Górniak Radolina 5-6 6,5            
Mikołaj Wiœniewski Słupca 5-6 6,5            
Mikołaj Kaliski Słupca 7-8 4,5            
kacper Szymczykowski Słupca 7-8 4,5            
                   
                   
                   
                   

6.

młodzicy
chłopcy
Kamil Kozera Konin 1 23            
Szymon Trawiński Mškolno 2 21            
Nikodem Jaœkowiak PrzeŸmierowo 3 19            
Hubert Grudziński Mškolno 4 18            
Zbigniew Skórzewski Baranowo 5-8 15,5            
Pitr Sadalski PrzeŸmierowo 5-8 15,5            
Mateusz Sosiński Mškolno 5-8 15,5            
Joachim Jaskólski Mškolno 5-8 15,5            
Jakub Busza Słupca 9-10 12,5            
Kamil Adamczewski Konin 9-10 12,5            
                   
Daniel Kazimierczak Baranowo 11-15 9,5            
Jędrzej Musielak Baranowo 11-15 9,5            
Eryk Paluszyński Konin 11-15 9,5            
Dawid Gajda Baranowo 11-15 9,5            
Wiktor Wiœniewski Słupca 16-18 6            
Mieszko Raœniewski Słupca 16-18 6            
Maciej Foszpaniak Słupca 16-8 6            
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

7.

juniorzy młodsi
chłopcy
Lukasz Chęciński Mškolno 1 11            
Kamil Kozera Konin 2 9            
Wojciech Dranikowski Słupca 3 7            
Dawid Nijak Mškolno 4 6            
Marcel Kędziora Słupca 5-6 4,5            
Jakub Jarecki Słupca 5-6 4,5            
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
  juniorzy
chłopcy
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

9.

OPEN
mężczyŸni
Hubert Pawłowski Słupca 1 9            
Bartosz Urbański Gniewkowo 2 7            
Rafał Trębaczkiewicz Słupca 3 5            
Dawid Wojciechowski Poznań 4 4            
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
10. powyżej 40 lat
mężczyŸni
Radosław Urbański Gniewkowo 1 15            
Mirosław Chwiałkowski Gniewkowo 2 13            
Marek Machiński Gniezno 3 11            
Jarosław Grzeczka Gniezno 4 10            
Mariusz Kowalczyk Osiek Mały 5-6 8,5            
Mariusz Rakowicz Słupca 5-6 8,5            
Wojciech Wesołowski Gniewkowo 7-8 6,5            
Tomasz Wiœniewski Gniewkowo 7-8 6,5            
Wojciech Hejna Słupca 9-10 4,5            
Robert Sobieraj Słupca 9-10 4,5            
                   
                   

 

góra strony