strona główna
archiwum
księga gości
formularz
turnieje
galeria
kontakt |
|
"MISTRZOSTWA SŁUPCY W
BADMINTONIE" 2005 ROK
W
dniu 12.03.2005 roku
rozegrano III Turniej
Badmintona
w ramach
cyklu
trzech
turniejów
zaliczanych
do
punktacji
"Mistrzostw
Miasta
Słupca w
Badmintonie"
zorganizowanego
przez
Sekcję
Badmintona
i MOSiR
Słupca.
W
rozegranych
turniejach
łącznie
zostało
sklasyfikowanych
71
zawodników
i
zawodniczek.
W
poszczególnych
turniejach
rywalizacja
przebiegała
w 10
kategoriach
wiekowych
dla
dzieci,
młodzieży
i
starszych.
Zwycięzcy
poszczególnych
turniejów
nagrodzeni
zostali
medalami
i
dyplomami
pozostali
uczestnicy
dyplomami
uczestnictwa.
Zwycięzcy
w
łącznej
punktacji
zostali
nagrodzeni
pucharami
i
dyplomami.
W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli: |
|
lp. |
kategoria |
imię i nazwisko |
reprezentuje |
I turniej |
II turniej |
III turniej |
Razem |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
1. |
dzieci
dziewczęta |
Aleksandra Klyszcz |
Słupca |
1 |
18 |
2 |
16 |
3 |
16 |
2 |
50 |
Sonia Nowicka |
Słupca |
2 |
17 |
1 |
17 |
1 |
18 |
1 |
52 |
Dominika Trąbczyńska |
Słupca |
3 |
16 |
|
|
4 |
15 |
3 |
31 |
Majka Pawłowska |
Słupca |
4 |
|
|
|
2 |
17 |
4 |
17 |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
2. |
młodziczki
dziewczęta |
Aleksandra
Malinowska |
Słupca |
1 |
18 |
1 |
17 |
1 |
18 |
1 |
53 |
Agata Byczkowska |
Słupca |
2 |
17 |
2 |
16 |
2 |
17 |
2 |
50 |
Milena Wojciechowska |
Słupca |
3 |
16 |
|
|
3 |
16 |
3 |
32 |
Martyna Laskowska |
Słupca |
4 |
|
|
|
4 |
15 |
4 |
15 |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
3. |
juniorki młodsze
dziewczęta |
Paulina Pietrzak |
Słupca |
1 |
18 |
2 |
17 |
1 |
18 |
1 |
53 |
Marlena
Wojciechowska |
Słupca |
2 |
17 |
|
|
3 |
16 |
3 |
33 |
Anna Nowak |
Słupca |
3 |
16 |
|
|
2 |
17 |
2 |
33 |
Małgorzata Stroiwąs |
Dominowo |
|
|
1 |
18 |
|
|
5 |
18 |
Marta Studnicka |
Sieradz |
|
|
3 |
16 |
5 |
14 |
4 |
30 |
Natalia Zaborniak |
Witkowo |
|
|
|
|
4 |
15 |
6 |
15 |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
4. |
juniorki
dziewczęta |
Anna Bartkowiak |
Słupca |
1 |
18 |
1 |
16 |
1 |
18 |
1 |
52 |
Joanna Bich |
Słupca |
2 |
17 |
|
|
2 |
17 |
2 |
34 |
Agnieszka
Harmacińska |
Słupca |
3 |
16 |
|
|
3 |
16 |
3 |
32 |
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
5. |
dzieci
chłopcy |
Adam Andrzejewski |
Targowa Górka |
1 |
17 |
1 |
18 |
|
|
2 |
35 |
Mateusz Zielniewicz |
Targowa Górka |
2 |
16 |
2 |
17 |
1 |
18 |
1 |
51 |
Marek Haase |
Dominowo |
|
|
3 |
16 |
2 |
17 |
3 |
33 |
Kajetan Jantosz |
Słupca |
|
|
|
|
3 |
16 |
4 |
16 |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
6. |
młodzicy
chłopcy |
Damian Wołyński |
Poznań |
1 |
18 |
|
|
|
|
4 |
18 |
Filip Nowicki |
Słupca |
2 |
17 |
3 |
16 |
2 |
17 |
1 |
50 |
Szymon Czetowicz |
Poznań |
3 |
16 |
2 |
17 |
|
|
3 |
33 |
Maciej Haase |
Dominowo |
|
|
1 |
18 |
1 |
18 |
2 |
36 |
Tomasz Kostecki |
Dominowo |
|
|
|
|
3 |
16 |
5 |
16 |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
juniorzy młodsi
chłopcy |
Hubert Pawłowski |
Słupca |
1 |
28 |
|
|
1 |
18 |
3 |
46 |
Andrzej Skrzypczak |
Wolsztyn |
2 |
27 |
|
|
|
|
5 |
27 |
Dariusz Iwiński |
Konin |
3 |
26 |
|
|
|
|
6 |
26 |
Adam Byczkowski |
Słupca |
4 |
25 |
3 |
18 |
2 |
17 |
1 |
60 |
Mateusz Królewicz |
Wolsztyn |
5 |
22,5 |
|
|
|
|
7 |
22,5 |
Bartosz Koźmiński |
Konin |
6 |
22,5 |
|
|
|
|
8 |
22,5 |
Paweł Sitkowski |
Wolsztyn |
7 |
22,5 |
|
|
|
|
9 |
22,5 |
Adrian Rybarczyk |
Wolsztyn |
8 |
22,5 |
|
|
|
|
10 |
22,5 |
Mateusz Kusiołek |
Konin |
9 |
20 |
|
|
|
|
11 |
20 |
Norbert Szajna |
Konin |
10 |
18 |
|
|
|
|
15 |
18 |
Arkadiusz Wydrzyński |
Wolsztyn |
11 |
18 |
|
|
|
|
14 |
18 |
Marcel Pawłowski |
Słupca |
12 |
18 |
4 |
17 |
3 |
16 |
2 |
51 |
Maciej Klój |
Konin |
13 |
16 |
5 |
16 |
|
|
4 |
32 |
Michał Wieliński |
Dominowo |
|
|
1 |
20 |
|
|
12 |
20 |
Bartosz Pogorzelski |
Dominowo |
|
|
2 |
19 |
|
|
13 |
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
juniorzy
chłopcy |
Karol Urbaniak |
Targowa Górka |
1 |
19 |
2 |
21 |
|
|
4 |
40 |
Jakub Przywarty
|
Ostrowite |
2 |
18 |
1 |
22 |
1 |
18 |
1 |
58 |
Łukasz Borwiński |
Słupca |
3 |
17 |
6 |
17 |
2 |
17 |
2 |
51 |
Dominik Bania |
Słupca |
4 |
16 |
7 |
16 |
3 |
16 |
3 |
48 |
Tomasz Nowak |
Ostrowite |
|
|
3 |
20 |
|
|
5 |
20 |
Łukasz Chruściński |
Poznań |
|
|
4 |
19 |
|
|
6 |
19 |
Piotr Stroiwąs |
Dominowo |
|
|
5 |
18 |
|
|
7 |
18 |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
9. |
do lat 40
mężczyźni |
Paweł Pieluszyński |
Poznań |
1 |
23 |
2 |
22 |
|
|
2 |
45 |
Sławomir Siąkowski |
Poznań |
2 |
22 |
|
|
|
|
5 |
22 |
Mirosław Adamczyk |
Bydgoszcz |
3 |
21 |
|
|
|
|
6 |
21 |
Sebastian Lasecki |
Konin |
4 |
20 |
|
|
|
|
8 |
20 |
Zbigniew Dorna |
Bydgoszcz |
5 |
19 |
|
|
|
|
10 |
19 |
Damian Komorowski |
Konin |
6 |
18 |
|
|
|
|
13 |
18 |
Rafał Trębaczkiewicz |
Słupca |
7 |
17 |
7 |
17 |
1 |
17 |
1 |
51 |
Janusz Kryszak |
Targowa Górka |
8 |
16 |
8 |
16 |
|
|
3 |
32 |
Michał Matuszak |
Poznań |
|
|
1 |
23 |
|
|
4 |
23 |
Daniel Chruściński |
Poznań |
|
|
3 |
21 |
|
|
7 |
21 |
Tomasz Śliwiński |
Poznań |
|
|
4 |
20 |
|
|
9 |
20 |
Marcin Promiński |
Poznań |
|
|
5 |
19 |
|
|
11 |
19 |
Łukasz Kaźmierski |
Poznań |
|
|
6 |
18 |
|
|
12 |
18 |
Sebastian Wróbel |
Słupca |
|
|
|
|
2 |
16 |
14 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
powyżej 40 lat
mężczyźni |
Zbigniew Bartosz |
Bydgoszcz |
1 |
23 |
|
|
|
|
6 |
23 |
Jarosław
Wojciechowski |
Słupca |
2 |
22 |
1 |
21 |
1 |
18 |
1 |
61 |
Andrzej Struesse |
Bydgoszcz |
3 |
21 |
|
|
|
|
7 |
21 |
Tadeusz Krupczyński |
Słupca |
4 |
20 |
2 |
20 |
2 |
17 |
2 |
57 |
Piotr Agaciński |
Poznań |
5 |
18,5 |
3 |
19 |
|
|
4 |
37,5 |
Jerzy Bania |
Słupca |
6 |
18,5 |
4 |
18 |
3 |
16 |
3 |
52,5 |
Czesław Kozielski |
Targowa Górka |
7 |
16,5 |
6 |
16 |
|
|
5 |
32,5 |
Janusz Kiszka |
Inowrocław |
8 |
16,5 |
|
|
|
|
9 |
16,5 |
Władysław
Chruściński |
Poznań |
|
|
5 |
17 |
|
|
8 |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cykl turniejów zaliczanych do punktacji
"Mistrzostw Słupcy w Badmintonie" sponsorują:
- MOSTOSTAL SŁUPCA SA
- PLASTOLAN POLSKA Sp. z o. o. Słupca
- HARPEN POLSKA Sp. z o. o. Wrocław
- MZWiK Słupca
Obsługę turnieju
zapewnili: Jerzy Bania,
Andrzej Kończak, Tadeusz Krupczyński
Zdjęcia z turnieju dostępne w
galerii_1
galerii_2 |
|