|
"MISTRZOSTWA SŁUPCY W
BADMINTONIE" 2006 ROK
W rozegranym w dniu
26.02.2006 roku I Turnieju
Badmintona w ramach cyklu trzech turniejów zaliczanych do punktacji "Mistrzostw
Miasta Słupca w Badmintonie"
zorganizowanego przez Sekcję Badmintona, MOSiR
Słupca,
wzięło
udział
30 zawodników i
zawodniczek
z
Poznania,
Targowej
Górki i
Słupcy, którzy
rywalizowali w kategoriach wiekowych.
Bardzo
silna
reprezentacja
Poznania
sprawiła
że,
można
było
obejrzeć
kilkanaście
bardzo
interesujących
zaciętych
pojedynków.
Rywalizacja
trwała
do
późnych
godzin
popołudniowych,
rozegrano
ponad 60
meczy.
Sądząc
po
komentarzach
uczestników i zapowiedzią
uczestnictwa
w
następnych
turniejach
potwierdza
się opinia
o
celowości
organizowania
tego
typu
zawodów.
Dziwić
może
niska
frekwencja
zawodników
miejscowych,
być może
spowodowane
było to
niezbyt
fortunnym
terminem
turnieju
w
ostatni
dzień
ferii
zimowych. Zawodnicy którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymali medale i
dyplomy, pozostali zawodnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa.
Zapraszamy do wzięcia udziału w następnym turnieju zaliczanym do punktacji w ramach "Mistrzostw
Miasta Słupca
w
Badmintonie"
w dniu
18.03.2006r (sobota)Więcej informacji na stronie
"Mistrzostwa Słupcy w Badmintonie 2006
rok"
W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:
lp. |
kategoria |
imię i nazwisko |
reprezentuje |
I turniej |
II turniej |
III turniej |
Razem |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
1. |
dzieci
dziewczęta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
młodziczki
dziewczęta |
Sonia Nowicka |
Słupca |
1 |
18 |
|
|
|
|
|
|
Ola Klyszcz |
Słupca |
2 |
17 |
|
|
|
|
|
|
Majka Pawłowska |
Słupca |
3 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
juniorki młodsze
dziewczęta |
Ola Malinowska |
Słupca |
1 |
18 |
|
|
|
|
|
|
Agata Byczkowska |
Słupca |
2 |
17 |
|
|
|
|
|
|
Martyna Laskowska |
Słupca |
3 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
juniorki
dziewczęta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
dzieci
chłopcy |
Szymon Andrzejewski |
Targowa Górka |
1 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
młodzicy
chłopcy |
Adam Andrzejewski |
Tatgowa Górka |
1 |
19 |
|
|
|
|
|
|
Mateusz Zielniewicz |
Targowa Górka |
2 |
18 |
|
|
|
|
|
|
Marek Haase |
Dominowo |
3 |
17 |
|
|
|
|
|
|
Kajetan Jantosz |
Słupca |
4 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
juniorzy młodsi
chłopcy |
Hubert Pawłowski |
Słupca |
1 |
18 |
|
|
|
|
|
|
Marcel Pawłowski |
Słupca |
2 |
17 |
|
|
|
|
|
|
Maciej Haase |
Dominowo |
3 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
juniorzy
chłopcy |
Łukasz Borwiński |
Słupca |
1 |
19 |
|
|
|
|
|
|
Adam Byczkowski |
Słupca |
2 |
18 |
|
|
|
|
|
|
Dominik Bania |
Słupca |
3 |
17 |
|
|
|
|
|
|
Jan Pośpiech |
Poznań |
4 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
do lat 45
mężczyźni |
Paweł Pieluszyński |
Poznań |
1 |
23 |
|
|
|
|
|
|
Sławomir Siąkowski |
Poznań |
2 |
22 |
|
|
|
|
|
|
Michał Matuszak |
Poznań |
3 |
21 |
|
|
|
|
|
|
Marcin Promiński |
Poznań |
4 |
20 |
|
|
|
|
|
|
Rafał Trębaczkiewicz |
Słupca |
5 |
19 |
|
|
|
|
|
|
Artur Rogacki |
Poznań |
6 |
18 |
|
|
|
|
|
|
Przemysław Welsandt |
Słupca |
7 |
17 |
|
|
|
|
|
|
Karol Korolkiewicz |
Poznań |
8 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
powyżej 45 lat
mężczyźni |
Tadeusz Krupczyński |
Słupca |
1 |
20 |
|
|
|
|
|
|
Włodzimierz Chudziak |
Poznań |
2 |
19 |
|
|
|
|
|
|
Piotr Agaciński |
Poznań |
3 |
18 |
|
|
|
|
|
|
Jerzy Bania |
Słupca |
4 |
17 |
|
|
|
|
|
|
Czesław Kozielski |
Targowa Górka |
5 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|