strona główna

O nas

archiwum

turnieje

galeria

kontakt

                             

"27 Mistrzostwa Miasta Słupca
w Badmintonie 2024
   
wyniki turnieju finałowego
      i klasyfikacja końcowa
       Koszuty 09.03.2024r

 

27 Mistrzostwa Miasta Słupca w Badmintonie 2024 r

Na hali SP w Koszutach 9 marca rozegrano III turniej w ramach 27 Mistrzostw Miasta Słupca. Organizatorem turnieju byli: Sekcja Badmintona UKS „KOPERNIK” w Słupcy, MOSiR Słupca, Urząd Miasta w Słupcy, MINISTRSTWO SPORTU I TURYSTYKI. współorganizatorem Szkoła Podstawowa w Koszutach. Kierownikiem turnieju był Jerzy Bania, sędzia główny Andrzej Kończak, sekretariat. Agnieszka Kończak Górniak, Patryk Krawiec, Wojciech Hawro. Turniej rozegrano w 10 kategoriach z udziałem 77 zawodników z Leszna, Konina, Mąkolna, Sompolna, Zasutowa, Koszut i Słupcy.
Zdobywcom trzech pierwszych miejsc w III turnieju wręczono medale a wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy.
Następnie wręczono patery, upominki i dyplom trzem najlepszym zawodniczkom i zawodnikom w poszczególnych kategoriach po trzech turniejach.
Patery, medale, dyplomy oraz upominki wręczali p.o. Burmistrz Miasta Słupcy Jacek Szczap oraz v-ce Prezes UKS Kopernik, kierownik sekcji badmintona Jerzy Bania. Rozlosowano nagrody rzeczowe wśród wszystkich uczestników turnieju. Szczególne podziękowania dla Pani Agaty Kopczyńskiej Dyrektor Szkoły Podstawowej w Koszutach za udostępnienie hali na turniej   oraz dla Pana Jerzego Szymczaka za pomoc w organizacji turnieju. Podziękowania dla Pani Sylwii Rąbczewskiej za wspaniałe rogale, Juli Kaźmierczak za pyszne ciasto, organizator zapewnił uczestnikom ciepłe napoje i ciasto.

Po 10 godzinnym maratonie i rozegraniu 113 spotkań w 3 turnieju zaliczanym do 27 Mistrzostw Miasta Słupca w Badmintonie 2024r w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

klasy I-II: 
dziewczęta
1.Kwitowska Marta SP Sompolno
2.Podolska Klaudia SP Sompolno
3.Cichomska Anna UKS Kopernik Słupca
4.Bartczak Iga SP Sompolno
5. – 8. 3.Lewandowska Nadia SP Sompolno
Bryś Maja SP Sompolno
Murawska Lena UKS Zasutowo
Bartczak Kinga SP Sompolno
9. – 10. Rąbczewska Emilia UKS Kopernik Słupca
Wiśniewska Hanna  SP Sompolno
klasy III-IV:
dziewczęta:
1.Maze Zofia UKS Kopernik Słupca
2.Dądaj Maria UKS Zasutowo
3.Kwiatkowska Hanna SP Sompolno
4.Bednarek Zuzanna UKS Płomyk Mąkolno
5. – 8.Susłuk Anastazja SP Sompolno
Pilewska Lena SP Sompolno
Pawlak Julia SP Sompolno
Kotowicz Wiktoria UKS Zasutowo
9. – 12.Żywanowska Melania UKS Płomyk Mąkolno
Józwiak Lena UKS Zasutowo
Kotowicz Kornelia UKS Zasutowo
Dąbrowska Wiktoria UKS Płomyk Mąkolno
13. – 18.Kubiak Joanna SP Sompolno
Finch Sabina UKS Smecz Konin
Juszczak Martyna UKS Zasutowo
Zwierzchowska Martyna UKS Płomyk Mąkolno
Kujawska Aurelia UKS Płomyk Mąkolno
Janicka Zofia SP Sompolno
klasy V – VI:
dziewczęta:
1.Juszczak Wiktoria UKS Zasutowo
2.Byszko Amelia UKS Płomyk Mąkolno
3.Maze Agnieszka UKS Kopernik Słupca
4.Sadłowska Maria UKS Smecz Konin
5.Gurgas Agata SP Koszuty
6. – 10.Bednarek Kornelia UKS Płomyk Mąkolno
Szymczak Antonina UKS Smecz Konin
Jachimczak Łucja UKS Zasutowo
Okońska Amelia UKS Płomyk Mąkolno
Dylewicz Alicja UKS Płomyk Mąkolno
11. – 15. Woźniak Maria UKS Zasutowo
Zjawińska Oliwia UKS Zasutowa
Drzewiecka Julia UKS Płomyk Mąkolno
Grzechnik Agata UKS Zasutowo
Odrobna Klaudia UKS Zasutowo
klasy VII-VIII:
dziewczęta:
1.Kolasińska Daria UKS Płomyk Mąkolno
2.Nowakowska Daria UKS Płomyk Mąkolno
3.Białecka Lena UKS Płomyk Mąkolno
Kategoria SPP
dziewczęta:
1.Kaźmierczak Julia  UKS Kopernik Słupca
Dzwoniarska Zofia UKS Kopernik Słupca
 
klasy I-II:
chłopcy:
            
1.Piasecki Hubert UKS Smecz Konin
klasy III-IV:
chłopcy:                     
1.Sypniewski Franek UKS Smecz Konin
2.Maze Antoni UKS Kopernik Słupca   
3.Piguła Franciszek UKS Płomyk Mąkolno
4.Janiszewski Aleksander UKS Zasutowo
5.Leczyk Mateusz UKS Smecz Konin
6.Jakubiak Karol UKS Płomyk Mąkolno
7. – 9.Maćkowiak Leon Badminton Klub Leszno
Jakubiak Adam UKS Płomyk Mąkolno
Rączka Jakub Badminton Klub Leszno
10. – 11.Ciuba Filip UKS Zasutowo
Cichomski Jan UKS Kopernik Słupca
klasy V – VI:
chłopcy:
1.Piasecki Feliks UKS Smecz Konin
2.Walczak Wiktor SP Koszuty
3.Walczak Maciej UKS Zasutowo
4. Rachubiński Franek UKS Zasutowo
5.Stępień Piotr Badminton Klub Leszno
6.Maćkowiak Ernest Badminton Klub Leszno
7. – 9. Jędrzejewski Jakub UKS Płomyk Mąkolno
Michalski Bartosz UKS Płomyk Mąkolno
Piguła Jan UKS Płomyk Mąkolno
10. – 11.Chojnacki Milan UKS Zasutowo
Cichy Kamil UKS Płomyk Mąkolno
klasy VII-VIII:
chłopcy:
1.Jarząbek Jakub UKS Zasutowo
2.Rąbczewski Kajetan UKS Kopernik Słupca
3.Balicki Marcin UKS Zasutowo
4.Jerka Tymoteusz UKS Zasutowo
5. - 6.Kałecki Adam SP Koszuty
Szczepaniak Adrian SP Koszuty
Kategoria SPP
chłopcy:
1.Cichy Jakub UKS Płomyk Mąkolno
 
 



  
                         

27 Mistrzostwa Miasta Słupca w Badmintonie 2024 r

Punktacja końcowa po 3 turniejach.
 

Szkoły podstawowe:

klasy I-II:
dziewczęta                            
1.Kwitowska Marta SP Sompolno     
2.Cichomska Anna UKS Kopernik Słupca           
3.Lewandowska Nadia SP Sompolno                 
4.Podolska Klaudia SP Sompolno                        
5.Barczak Iga SP Sompolno        ;                   
6.Bartczak Kinga SP Sompolno                     
7.Murawska Lena UKS Zasutowo                           
8.Chrzanowska Maria SP Sompolno                       
9.Bryś Maja SP Sompolno                     
10.Sikorska Martyna SP Sompolno            
11. Rąbczewska Emilia UKS Kopernik Słupca 
11. Wiśniewska Hanna  SP Sompolno                    
13.Frątczak Nikola SP Sompolno
klasy III-IV:
dziewczęta:
1.Maze Zofia UKS Kopernik Słupca                       
2.Pawlak Julia SP Sompolno                                
3.Kwiatkowska Anna  SP Sompolno                 
4.Pilewska Lena SP Sompolno                          
5.Dądaj Maria UKS Zasutowo                            
6.Jóźwiak Lena  UKS Zasutowo                           
7.Susłyk Anastazja  SP Sompolno                        
8.Kotowicz  Kornelia  UKS Zasutowo              
9.Bednarek Zuzanna UKS Płomyk Mąkolno
10.Kubiak Joanna SP Sompolno                             
11.Janicka Zofia SP Sompolno                              
12.Finch Sabina UKS Smecz Konin                     
13.Nagrodzka Lena UKS Zasutowo                     
13.Kotowicz Wiktoria UKS Zasutowo
Dąbrowska Wiktoria  UKS Płomyk Mąkolno
16.Katulska Patrycja  UKS Zasutowo                       
17.Juszczak Martyna UKS Zasutowo
18.Żywanowska Milena UKS Płomyk Mąkolno
 klasy V – VI:
dziewczęta:
1.Juszczak Wiktoria UKS Zasutowo                
2.Sadłowska Maria UKS Smacz Konin          
3.Maze Agnieszka UKS Kopernik Słupca         
4.Byszko Amelia UKS Płomyk Mąkolno          
5.Gurgas Agata SP Koszuty                            
5.Górska Alicja UKS Zasutowo                            
7.Okońska Amelia UKS Płomyk Mąkolno        
8.Zjawińska Oliwia UKS Zasutowa                        
9.Szymczak Tosia UKS Smecz Konin                
9. Dylewicz Alicja UKS Płomyk Mąkolno          
11. Tokarz Iga UKS Kopernik Słupca                     
12.Woźniak Maria UKS Zasutowo                        
13.Bednarek Kornelia UKS Płomyk Mąkolno
13.Joachimczak Łucja UKS Zasutowo
15. Przymusińska Natalia UKS Zasutowo           
16. Szumińska Barbara Leszno                              
17.Grzechnik Agata UKS Zasutowo
17.Odrobna Klaudia UKS Zasutowo
19. Drzewiecka Julia UKS Płomyk Mąkolno          
20. Gmerek Gabriela Leszno      
 klasy VII-VIII:
dziewczęta:
1.Kolasińska Daria UKS Płomyk Mąkolno      
2. Nowakowska Daria UKS Płomyk Mąkolno     
3.Białecka Lena UKS Płomyk Mąkolno            
4.Janaszak Gabrysia UKS Kopernik Słupca       
5.Kotowicz Zuzanna UKS Zasutowo                 
6. Łakomiak Alicja UKS Kopernik Słupca          
7. Woźniak Dominika Badminton Klub Leszno   
Kategoria SPP
dziewczęta:
1.Kaźmierczak Julia  UKS Kopernik Słupca               
2.Dzwoniarska Zofia UKS Kopernik Słupca               
3.Tokarz Maja UKS Kopernik Słupca                          
4.Andruszkiewicz Aniela Leszno  
5.Majda Maja III LO Konin                                          
 
Szkoły podstawowe:
 
klasy I-II:
chłopcy:
1.Piasecki Hubert UKS Smecz Konin
2.Zieliński Alan UKS Płomyk Mąkoln         
3. Nowak Krzysztof Badminton Klub Leszno  
4.Fludra Stasiu UKS Zasutowo                                    
klasy III-IV:
chłopcy:
1.Sypniewski Franek UKS Smecz Konin         
2.Maze Antoni UKS Kopernik Słupca             
3.Piguła Franciszek UKS Płomyk Mąkolno      
4.Jakubiak Karol UKS Płomyk Mąkolno           
5.Janiszewski Aleksander UKS Zasutowo              
6.Jakubiak Adam UKS Płomyk Makolno             
6. Cichomski Jan UKS Koernik Słupca                
6. Maćkowiak Leon Badminton Klub Leszno    
9. Rączka Jakub  Badminton Klub Leszno    
10.Leczyk Mateusz UKS Smecz Konin
11.Pluciński Xavier UKS Zasutowo                  
11.Kosmowski Józef  UKS Zasutowo                   
13.Ciuba Filip UKS Zasutowo
14.Joźwiak Jaremi  Badminton Klub Leszno          
15.Pietrzak Patryk UKS Zasutowo
klasy V – VI:
chłopcy:
1.Rachubiński Franek UKS Zasutowo             
2.Piguła Jan UKS Płomyk Mąkolno                 
3.Piasecki Feliks UKS Smecz Konin                   
4.Jazubski Krystian UKS Płomyk Mąkolno      
5.Cichy Kamil UKS Płomyk Mąkolno                     
6.Walczak Maciej UKS Zasutowo                        
7.Jędrzejewski Jakub UKS Płomyk Mąkolno          
8.Maćkowiak Ernest  Badminton Klub Leszno      
9.Walczak Wiktor SP Koszuty
10. Chojnacki Milan UKS Zasutowo                      
11. Michalski Bartosz UKS Płomyk Mąkolno          
12.Stępień Piotr Badminton Klub Leszno
13. Nakoneczny Stanisław Badminton Leszno       
13.Pietrzak Eryk UKS Zasutowo
15.Roszak Wojciech Badminton Klub Leszno     
 klasy VII-VIII:
chłopcy:
1.Jarząbek Jakub UKS Zasutowo                               
2.Rąbczewski Kajetan UKS Kopernik Słupca          
3.Nowakowski Patryk UKS Płomyk Mąkolno   
4.Balicki Marcin UKS Zasutowo                                   
5.Witt Marcel UKS Sokół Gniezno                        
6. Jerka Tymoteusz UKS Zasutowo                          
7.Szczepaniak Adrian SP Koszuty                                  
8.Kaczmarek Antoni Badminton Leszno                       
9. Strzelczyk Paweł SP Koszuty                                    
10.Kałecki Adam SP Koszuty
11. Jasiński Karol UKS Kopernik Słupca                         
Kategoria SPP
chłopcy:                               
1.Cichy Jakub UKS Płomyk Mąkolno 

                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

góra strony